Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@girlsjustwannahavefun:

czy ja napisalam ze mowie tak o homoseksualistach ? XD co za fikolki robisz?


Nie, ale za to analogicznie napisałaś tak o prostytutkach oraz ich klientach. Cytat:

z ta różnica ze ona jest dziwka :)

normalni ludzie uprawiają seks z innymi ludźmi nie pobierając za to opłat
@Okajri: Uważasz że nie ma różnicy między jedną szesnastką a drugą? Nie uważasz że nie jest to niepokojące jak facetowi podoba się ledwo legalna lolita która mimo że ma 16 wygląda na 12? Nie chodzi o sytuacje w której szesnastka wygląda na 23 lata bo tutaj każdy by mógł się wyłożyć z tym co mu podpowiada instynkt.
@Tomek733: Ale tutaj nie chodzi o to czy jest jakiś spisek kobiet po trzydziestce żeby faceci wybierali tylko "przekwitnięte kobiety" ale o to że dorosły facet wybiera szesnastolatkę, która ofc nie ogarnia zwykle jeszcze w życie. Pół biedy jeśli chodzi tylko o ruchanie bo tutaj ogarnięcie ma niewiele do rzeczy ale jeśli wygląda na 12? Nie uważasz że jest to w #!$%@? suspicious i wielu tych facetów którzy lecą na takie
Mr_bear123 - @Tomek733: Ale tutaj nie chodzi o to czy jest jakiś spisek kobiet po trz...

źródło: comment_1609159678u8hoArQAefeQCd6m3VWG22.jpg

Pobierz
@Mr_bear123: sam jestem 20+ i mam obecnie bliska relację z 16 latka, z wygladu mlodziutka, z fajnym ciałem a seksu nie mialem z zadna tak dobrego jak z nią ps jestem jej pierwszym ( ͡° ͜ʖ ͡°). I dla mnie to całkowicie normalne zeby facet latal za nastolatkami
@Mr_bear123: właśnie prawdziwego pedofila kręcą dziecięce sylwetki i niewykształcone narządy płciowe a nie liczba, szybko dojrzewająca 14 latka z kobiecymi kształtami dla prawdziwego pedofila już raczej taka pociągająca nie jest a za to dla zdrowego mężczyzny może być i taki mężczyzna może zostać pedofilem w sensie prawnym
@Yuuuki:

Miałam znajomego, którego pociągały kobiety w moim wieku.

Szczerze mówiąc? Uważałam, że to jest okej, ale po jakimś czasie zrozumiałam, że to jest nieco dziwne? Wiesz... Faceta w starszym wieku nie powinny pociągać nastolatki od 15 roku życia. Fakt, od 17 legalna już, ale 15 i 16? Damn, to jest naprawdę dziwne. Moim zdaniem "Efebofilia" to takie wytłumaczenie pedofili, ale nie tak do końca. No po prostu - dorosłego faceta
@iThink:
Wow, naprawdę? Wyciągasz takie rzeczy na wykopie?
Pomijając, że brzmi to dziwnie, to nie wiem czy pamiętasz jak mówiłam, że średnio podoba mi się takie coś, ale rozumiem, że mogło ci to umknąć.