Wpis z mikrobloga

Wykopki czytające wpisy @Asp140

PS. @matador74 sam dostałeś tą samą pałą która mnie pokonała. Ale tak to jest jak się widzi jedynie czubek własnego nosa i ma się gdzieś szerszy świat. Nie pozdrawiam i oby ci coś tam na dole trzasło. @aa-aa ty się naucz korzystać z #czarno a nie zgłaszasz moje posty, bo trolluję. Po raz kolejny mówię ci: to że ktoś ma inną opinię niż ty i potrafi ją uargumentować - przez co łapiesz ból między pośladkami - to nie trolling. Wykorzystujesz to, że moderacja nadużywa swoich uprawnień i mam nadzieję że kiedyś ci się to też odbije czkawką.

#kononowicz #muremzawalentym #patostreamy
Pobierz P.....o - Wykopki czytające wpisy @Asp140 

PS. @matador74 sam dostałeś tą samą pał...
źródło: comment_1609138701smR8XQeEaFmkuDvy9vkUtS.jpg
  • 22
@Asp140: Ktoś tych informacji nie chce dać, a potem dziwi się, że nikt ich nie ma. Oj boli, że ktoś nie wierzy na słowo, co? Ciekawe, czemu nagle po kwestionowaniu twojej autentyczności spadło mi konto. Ja już swoje zdanie na ten temat mam. Dziwi mnie tylko, że istnieją lateksowe fartuchy pielęgniarskie w takim rozmiarze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Szykuj hajs na adwokata, bo 270 to nie
@PodlaskiZorro: stwierdzam , że jesteś niedoinformowany. A jednocześnie ogarnięty jakąś manią i przypisujesz mi winy za własne upadki.

Ps. Ile masz lat, że rzucasz tekstami o rozmiarze fartucha?
Ps.2. nie chodzę w fartuchach tylko w scrubsach.
Ps.3. bez problemu poruszam się po mieście i wykonuje przyjęte zlecenia pomimo ograniczeń, bo nas, medyków one nie dotyczą
@Asp140: Nie zgrywaj się, Marian, 270 to nie rozmiar fartucha i dobrze o tym wiesz. Lepiej będzie jak dobrowolnie się zgłosisz, może łagodniej cię potraktują. Prawdziwa pielęgniarka o tej godzinie by już była na SOR i nie miała na nic czasu, bo przypada jej 100 pacjentów, a nie siedziała na Wykopie i odpisywała na moje oskarżenia, że nie jest pielęgniarką na jakiejś stronie internetowej.

Czy Kononowicz też jest przyjętym zleceniem pielęgniarki?
@PodlaskiZorro gdybym była zatrudniona na SOR, to pewnie bym tam była. Kolejny raz udowadniasz, że nic nie wiesz o systemie pracy pielęgniarek i położnych. Za dyżuru (nie na SOR) pozdrowię Cię jutro, a tymczasem pojadę pobrać krew kilku pacjentom. Żegnam czule
@Asp140: I po co z normalnej pielęgniarki robisz kogoś, kto nie szanuje swojej pracy i woli siedzieć na Wykopie niż zajmować się pacjentami? Po co tak mącisz? Myślisz, że w ten sposób się wybielisz?
@Asp140: Nie, pielęgniarki nie pracują 24 godziny - ale dzisiaj mamy czasy jakie mamy i mi kitu nie wciśniesz, że nie próbują z was wyciskać dodatkowych godzin. Nikt kto by żył w taki sposób nie miał czasu na odpisywanie na oskarżenia na Wykopie - nikt. Tym bardziej, że twierdził, że musi pilnie iść pobrać krew pacjentom. Za dużo masz do stracenia skoro tak się bronisz. Rzekomo nie zależy ci na tym
@Asp140:

Ile masz lat?


Jestem na tyle stary by nie przejmować się tym, że mogę zrobić z siebie głupka. Znam natomiast jednego czterdziestolatka, który na każdym kroku musi mieć oko na każdą literkę pisaną na jego temat, bo ma obsesję na punkcie tego jak inni go postrzegają.
@asp140 Jak ci się rzekomy dyżur skończy (raz w danej chwili na nim jesteś, raz cię nie ma - dziwne), to może powiedz czemu była afera o to jak Kononowicz chciał na ciebie donieść. Przecież ty na czarno nie robisz u obcych ludzi. xD
@PodlaskiZorro: Moim zdaniem to jest pielęgniarka. Kilka dni temu @Asp140 napisała, że była u Knura i on sam jej otworzył bramkę co było PÓŹNIEJ potwierdzone na gniocie. Trafiały się też inne sytuacje, kiedy podawała jakieś info, które się sprawdzało.
@PodlaskiZorro: nazywasz to aferą? Zrzutka dostała moje oświadczenie w tej kwestii jako weryfikację. A faktury za listopad i grudzień są w posiadaniu pacjenta. Jakieś pytania jeszcze? Jeśli nie, to spadam do pracy. Możesz ewentualnie do mnie wpaść na wymaz, Pracuję do 17:00