Wpis z mikrobloga

@PiersiowkaPelnaZiol: jak w Japonii jest kult pracy ponad wszystko to nie dziwne, że tam wola założyć maskę i lecieć do roboty. Coś jak u nas tadki co muszą mieć 100% zamiast 80% płacone na l4, no i co ze zarażą w pracy swoich kolegów i koleżanki.
  • Odpowiedz
nakaz noszenia maseczek osobom zdrowym to jest pośrednie zabieranie wolności.


@Krupier: tak, zaraz ci każą nosić kulę u nogi bo jest zalecenie noszenia masek, dokładnie tak jak 100 lat temu podczas hiszpanki. Freethinkerze ty.
  • Odpowiedz
babka z nagrania mówi o badaniach, które udawdniają, że osoby bezobjaowe niezarażają.


@NiedzielnyMirek: ale ona sobie to zmyśliła, bo badania mówią że jest wręcz przeciwnie - osoby bez objawów mogą zarazić więcej osób bo wychodzą z domu normalnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@KasandrycznyMuminek: mają odgórny nakaz, że klienci mają nosić, bo inaczej pracownicy mogą za to beknąć, i tyle. Co ma ta kobieta w sklepie zrobić? Po co się z nią wykłócać? Nie ona ustala zasady.

Czemu takie osoby zawsze wykłócają się z ludźmi, którzy mają najmniejszy wpływ na takie decyzje? ()
  • Odpowiedz
W kilka miesięcy ludziom wmówiono, że nie wiedzą, czy są zdrowi.


@Krupier: ale ja mam w dupie czy uważasz że jesteś zdrowy. Tak samo jak mam w dupie czy po wypiciu pięciu piw uważasz że jeszcze jesteś w stanie prowadzić samochód. Fajnie by było jakby ludzie byli rozsądni i godni zaufania, no ale kurna niestety nie są.

Fakty są takie, że nasza służba zdrowia upadła i sobie głupi ryj rozwaliła.
  • Odpowiedz