Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
https://youtu.be/M2MClCEGVPY
Fajna otwarta rozmowa z Danielem Bellem aktualnym rekordzistą w trójboju siłowym bez sprzętu w open, między innym o siadaniu w taśmach i tym ile według niego daje doping (chyba nie wie, że to tylko przeszkadza( ͡° ͜ʖ ͡°)) a także wiele innych, polecam puścić jako podcast
#mikrokoksy #trojboj
  • 7
@Adrmer: Polecam też jego rozmowę z Pete Rubbish. Tam jak dobrze pamiętam mówił że miał okres gdzie walił aż za dużo towaru :P Gdzie sajdy po prostu przeszkadzały trenować.

No i ciekawa rzecz, na pierwszych zawodach zrobił 865kg będąc 4 tygodnie na bombie :) Czyli prawie naturalnie.
Na wykopie spotkałem się z opinią że wchodząc na bombę przy takich wynikach naturalnie, to się dodaje góra kilka procent :P Bo towar nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IntruderXXL: Nawet jakby wziąć jego przewidywania, wspomina tutaj, że max bez koksu jaki byłby w stanie zrobić, to według niego między 2000-2200 funtów co daje mniej więcej 910-1000kg, przy czym o tym tysiącu to mówi tak jakby wszytko poszło idealnie. To nadal co najmniej 15-25% więcej czyli kosmos przy tym wyniku. Troszkę więcej niż piszą na vikop.ru
To nadal co najmniej 15-25% więcej czyli kosmos przy tym wyniku. Troszkę więcej niż piszą na vikop.ru


@Adrmer: Bo tyle to powinno dawać :) Jak wcześniejszy wynik naprawde naturalnie został osiągnięty :) Dlatego ludzie mają ból dupy o moje naturalnie zrobione 905kg :P Gdzie wymyślają że krążki z plastiku, gumowe sztangi, a dupa to jak sito pokuta xD I próbują wmówić że koks to mi utrudni wszystko i góra killka kg