Wpis z mikrobloga

@Szypki_jaszczomp:
Dla mnie to takie chwytanie się brzytwy przez brzydkich ludzi na lewicy. Urodziłeś się brzydki i musisz coś z tym zrobić, więc brniesz w kłamstwo, że (ludzkie) piękno jest względne i współczesny kanon urody jest opresyjny. Ale masz za małą wyobraźnię, żeby zdać sobie sprawę, że gdy atrakcyjni ludzie ubiorą się w jakieś gówno i ufarbują włosy na dziwne kolory to dalej będą znacznie atrakcyjniejsi od ciebie, wszyscy widzą przez
A ja tam lubię takie lewicowe panny o średniej urodzie z kolorowymi włosami, dziesiątkami bezsensownych tatuaży, z kolczykami w wardze i sutkach ( ͡° ͜ʖ ͡°) szczególnie jak mi biorą po same kule aywa
@Szypki_jaszczomp: No ja nie wiem jakie memy są popularne zagranico, wypowiadam się na temat tego, jak ten ultraśmieszny żart jest odbierany w Polsce.
Triggerowanie nastolatków jest jak baitowanie narodowców - może trochę śmieszne, ale nie należy się do tego przyznawać, bo ludzie popatrzą na ciebie z politowaniem.
Zrozumiałam o co chodzi, ale się nie zgadzam z tym, co uważasz. Laska wygląda jak Johnny Rotten i fajen. Niech sobie wygląda i szuka
@Szypki_jaszczomp najbardziej bawi jak tacy piszą i mówią "ready to punch nazi". Komu to truchło jest w stanie zrobić krzywdę? Przecież jakby takiemu komar usiadł na ręce i zaczął pić krew to by go #!$%@? całego wciągnął xD.
Punkowcy z lat 80 łapią się za głowę widząc kto dziś reprezentuje lewicowe ideały xD.