Wpis z mikrobloga

Współczuje wszystkim dzieciom prawaków. Jeśli jedyne co potraficie to wyśmiewać osobę, za to że rodzice ją atakują za ubiór to mi was ogromnie szkoda. Jeśli dziecko choć trochę czuje się lepiej ubierając to to co chce a wy tylko potraficie wyśmiać i zdołować psychicznie to kompletnie nie nadajecie się do wychowywania dzieci.

#bekazprawakow #neuropa
J.....D - Współczuje wszystkim dzieciom prawaków. Jeśli jedyne co potraficie to wyśmi...

źródło: comment_1609055325CaBJgaAbnYCrtQCGn4aNhJ.jpg

Pobierz
  • 160
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Dlaczego uważasz, że dobry rodzic to taki, który jest permisywistą? Moim zdaniem takie podejście rozpuszcza dzieciaka i wcale go nie wychowuje, ponieważ wychowanie polega na socjalizacji dziecka, czyli przystosowaniu go do samodzielnego życia w społeczeństwie. Gówniara Julka myśląca że wszystko może i każdy będzie na jej zawołanie, tak jak jej rodzice, nie jest odpowiednio przystosowana do ww. życia i w dorosłości zderzy się ze ścianą.


@tumulekl: Ale jakie podejscie?
  • Odpowiedz
@Moisze: Ty umiesz ze zrozumieniem czytać? Julka wychowywana przez rodziców permisywistów może tak myśleć, bo nigdy jej niczego nie odmawiali i nie wyznaczali żadnych granic jej zachowania. Wychowanie bezstresowe powoduje bardzo stresującą dorosłość.
  • Odpowiedz
Ty umiesz ze zrozumieniem czytać? Julka wychowywana przez rodziców permisywistów może tak myśleć, bo nigdy jej niczego nie odmawiali i nie wyznaczali żadnych granic jej zachowania. Wychowanie bezstresowe powoduje bardzo stresującą dorosłość.


@tumulekl: Czytac umiem ale nie widze zwiazku braku przy*dalania sie starych do wygladu z brakiem granic zachowania.
  • Odpowiedz
@Moisze: Bo ona się ubiera jak jej się podoba i rodzice nie decydują o tym!!!! Przecież jak tak można, ja mam 25 lat i mamusia do dzisiaj rano mi układa komplety i mogę sobie z nich wybrać. Potem jej dziękuję że mnie nie rozpuściła i pytam czy mogę wyjść sama na spacer
  • Odpowiedz
To trudno, na szczęście są jeszcze ludzie o wystarczających zasobach intelektualnych by zrozumieć, że sposób ubierania wpisuję się w zbiór zachowań ludzkich.


@tumulekl: Dresy i bojowki tez nie sa ubiorem doroslego mezczyzny o wystarczajacych zasobach intelektualnych a zobacz ze znaczna czesc mezczyzn ma to w dupie i jakos nikt sie nie przy*dala do ich wygladu.
  • Odpowiedz
Dresy i bojówki są ubiorem odpowiednim jeśli wykonuje się odpowiednią, związaną z nimi czynność. Rozumiem, że dziewczyna ze zdjęcia ma ambicje zostać jakąś prostytutką dla dewiantów seksualnych i będzie udawać suczkę?


@tumulekl: Wez sie nie kompromituj juz, pusciles wodze fantazji. Wygladasz na osobe obrazona na rzeczywistość ze nie wyglada ona tak jak wpoili to tobie zaborczy rodzice. W normalnych krajach kazdy ma w dupie to jak sie inni ubieraja. Tylko polak
  • Odpowiedz