Wpis z mikrobloga

  • 388
Święta 2002, pod choinką znajduję VHS z jakimś filmem "Władca Pierścieni. Drużyna Pierścienia". Mam 11lat. Odpalam sobie pierwszego dnia świąt na kineskopowym telewizorze 21''. Zbieram szczękę z podłogi, film się kończy, chce obejrzę jeszcze raz, ale nie mogę, bo nie będę zajmował telewizora przez pół dnia. Więc oglądam znowu przy najbliższej okazji. Tak zaczęła się moja miłość i fascynacja Władcą Pierścieni, a potem całą twórczością Tolkiena.
Dziś będąc u rodziców w domu na strychu znalazłem pudełko z kasetą, zabrałem je do domu ()

#wladcapierscieni #lotr #wspomnienia #swieta #feels trochę #chwalesie
Majku_ - Święta 2002, pod choinką znajduję VHS z jakimś filmem "Władca Pierścieni. Dr...

źródło: comment_1609015528iwRz2GeDXPNDauGS3y18Gk.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Majku_ Współczuję żony skoro z obawy, że by Ci dała nie masz plakatu Arweny nad łóżkiem ( ͡~ ͜ʖ ͡°) musi na nią bardzo działać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Majku_: w tym przypadku można bez zbędnej przesady powiedzieć, że "dzisiaj takich filmów się już nie robi". Moje wspomnienie zahacza już o erę cyfrową, bo kumpel załatwił wersję Divix. A na dwójce i trójce byłem już w kinie.

Sam jestem zupełnie anty-fantasy, ale LOTR jest ponad to. Zarówno filmy, jak i książka, to jest #!$%@? arcydzieło.
  • Odpowiedz
@Majku_: to o wiele lepiej niż znaleziony 15 lat temu na dysku władca obrączek powrót króla part.1 xD ale i tak chwyciło za serce, że jak Cristopher Lee, czytam lotra co roku <3
  • Odpowiedz
@Majku_: na Dwie Wieże nie chcieli mnie do kina wpuścić bo miałem niecałe 12 lat, a od 12 był ale jakoś się udało xD w sumie od Lotra pokochałem fantasy co prawda później całkowicie przyjęło mnie uniwersum Warcrafta i trzyma do dziś ale gdyby nie Lotr pewno bym się w ogóle tym nie zainteresował
  • Odpowiedz
Tak zaczęła się moja miłość i fascynacja Władcą Pierścieni, a potem całą twórczością Tolkiena.


@Majku_: Włada pierścieni z muzyka na żywo jeżeli nigdy nie widziałeś to polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°) bilet drogo/nie drogo 200zł i tylko duże miasta. Teraz przez te #!$%@?ą epidemie to nie będzie ale może kiedyś natrafi się okazja.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@palmoos oczywiście oglądałem Sprzedawców i znam ten monolog Randalla, niech spada na drzewo ( ͡º ͜ʖ͡º)

@FatTeddy
@ruchymuchy
@velKote za jakiś czas na pewno kupię sobie ten remaster, wiedziałem na yt jakieś filmy pokazujące różnice. 4k, telewizor 55" - to będzie raz jeszcze wspaniała przygoda (ʘʘ)

@Elements wiedziałem jakiś czas temu reklamę takiego seansu, koleżanka się wybierała, potem
  • Odpowiedz
była jakaś drama na fejsie, że kasę wzięli, seans odwołali i nie chcą zwrócić biletów


@Majku_: (,) to słabo. Ale nie mniej, polecam bardzo. Robi ogromne wrażenie jak na żywo cała orkiestra gra.
  • Odpowiedz