Wpis z mikrobloga

Długo się nie udzielałem na tagu. Już 3.5 miesiąca #zagranico i przynajmniej jestem szczęśliwy bo nie brakuje mi pieniędzy i mieszkam sam. Większość ludzi tu to i tak więksi przegrywi społeczni jak ja więc się wpasowuje w społeczeństwo. Polska to nie jest kraj dla młodych ludzi. Z fartem byczqi
#przegryw
  • 23
  • Odpowiedz
@FailedNormie1990: w sumie mógłbym ale dalej nie zaruchałem za darmo. W sumie ciśnienie na to spadło, cieszę się tym że kupuję sobie fajne rzeczy a divy 150 euro na godzinę to się odechciewa jak sobie pomyślę ile za to mogę rzeczy kupić
  • Odpowiedz
@Koniec_przegrywania: ja w sumie też po mgr inż ale w tym kraju ludzie wzruszają ramionami jak słyszą inżynier. Ok pieniądze się zgadzają ale jakoś nie są mega szanowani. Podobną robotę jak po polskim inżynierze (typu mechatronik) można mieć robiąc tylko staż po szkole średniej i jeszcze płatny. Zresztą jak usłyszysz ile ci zaoferują na stażu w Polsce to też ci się żyć odechce chyba że IT
  • Odpowiedz
@el_burrinho: Ja w sumie, na 80% po obronie bede pchac sie na uczelnie, bo mam bardzo dobre kontakty z całą kadrą, a przede wszystkim z kierownikiem wydziału. Praktyki odbywałem na uczelni przez 3 lata i każdego w sumie znam... Ale nie jestem pewien czy ja chcę tutaj zostać, m.in ze względu na Twój agrument
  • Odpowiedz