Wpis z mikrobloga

nie wiem do czego odnosił się pierwszy wpis, ale jak ktoś chce być brany na poważnie to po co życie marnować z facetem, który nie umie się nawet oświadczyć?


@ruok: A od kiedy to kobiety nie mogą się oświadczać facetom?
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Polki stawiają warunki i tak sie to konczy xD
kazdy normalny typ s-------a i zostaja sami wewnętrzni kukoldzi i beciaki albo typy z nałogami.
W ogole schemat stawiania warunków i bycia roszczeniowym nadal jest na tinderze przy lochach +33lvl. Czaicie?
Laska zamiast szukać pewniaka to udaje ze przebiera i w-------a jakies mądre cytaty o księżniczkach i duperelach pisząc w opisach jakie ma jeszcze wymogi. Tak to jest jak się
  • Odpowiedz
nie pił na początku, rozpił się w trakcie i ja nigdzie nie piszę, że jestem idealna. Jestem ulana, biedna i bez perspektyw na najbliższe 3-5 lat.


@bellazi: Czyli przez bycie z Tobą stał się alkoholikiem. Ładnie toksyczna musisz być
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nighthuntero: nie pił na początku, rozpił się w trakcie i ja nigdzie nie piszę, że jestem idealna. Jestem ulana, biedna i bez perspektyw na najbliższe 3-5 lat.

@bellazi: Przecież alkusa można poznać bez problemu. Przez osiem lat nie zauważyłaś, że jest nałogowcem? Nie próbowałaś go kierować na terapię? :)
  • Odpowiedz