Wpis z mikrobloga

Szukam najlepszej karty dźwiękowej na USB. Obecnie mam jakiś najgorszy zintegrowany shit realteka, słuchawki HyperX cloud 1 i chyba 10 letnie głośniki 5.1 Logitech X-540. Jak widać nie jest bogato. Czy to: https://www.x-kom.pl/p/259703-karta-dzwiekowa-audiotrak-maya-u5-usb.html będzie dobrym wyborem?
Z tego co widziałem to nie wszystkie karty mają odpowiednią ilość wejść aby wpiąć te głośniki, a ta ma. Chyba że ta karta to i tak będzie overkill dla głośników i słuchawek, ale może je też zmodernizuje za jakiś czas.
#komputery #audio
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@10129: Czy są zatem jakieś dobrze sprawdzone alternatywy w (mniej więcej) tej cenie które mają też odpowiednie wejścia? Z tego co szukałem (a pewnie szukałem nieumiejętnie) to przykładowo polecana jest FX-Audio DAC-X3, ale chyba nie podepnę do niej 5.1
  • Odpowiedz
@Kutalongest: pewnie nie usłyszysz różnicy pomiędzy droższa a tym audiotrakiem.
ta karta którą wyżej zlinkowałem nie jest na pci tylko pci-express. możesz ja wsadzić w drugie złącze od grafiki bo zapewne masz 2

ogólnie ciężko znaleźć coś z 5+ kanałami, wzmakiem słuchawkowym i przetwornikiem ADC w rozsądnej cenie na usb.
  • Odpowiedz