Wpis z mikrobloga

  • 1
@Argonzz: Powiem tak pierwsza styczność z autem mailem w nocy i jak się przejechałem to już wygląd zszedł na drugi plan. Trzeba się przejechać takim kocurem żeby to zrozumieć.
  • Odpowiedz
@sowa12 czy ja wiem. Mocy jest podobnie, wnętrze to na AliExpress jak się kupi radyjko android to całkiem podobne... No dużo różnic nie ma a dla mnie auto musi brzmieć i wyglądać przede wszystkim.
  • Odpowiedz
@sowa12: każda parówa bez mózgu tak mówi. "Tylko na chwilę." Tak jak niedawno mówiłem że nie można ludzi za nic dehumanizować tak sprawiasz, że zmieniam zdanie. Co do auta to jeśli spełnia twoje oczekiwania to dobrze. Niech Ci służy bezawaryjnie ile tam Ci potrzeba.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sowa12: shadow line ratuje ten przód. Auto dużo lepiej prezentuje się na żywo niż na zdjęciach. Wygląda jak batmobil. Ile rata?
  • Odpowiedz
odróżniają bmw od skody


@sowa12: to jest smutne. W ogole to BMW wygląda z sylwetki jakiś tak oble i gładko, jak koreańskie samochody 15 lat temu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@sowa12 gratulacje :) i rozumiem, co to znaczy, gdy z własnej pracy trzeba o czymś takim decydować. Jeśli to Ci daje zadowolenie, to słuszny zakup :)
  • Odpowiedz