Wpis z mikrobloga

@E_li_mi_nator: no, np. udawanie twardziela itp. a jak podejdzie do takiego młody g to nagle takiemu twardzielowi mięknie faja, tyle jest warta ta wasza męskość lol. facet to musi mieć włosy na klacie
  • Odpowiedz
udawanie twardziela


@Mystoo: No właśnie odwrotnie. Twardy facet nic nie musi udowadniac, bo jest opanowany i ma zrównoważona psychikę. Ma tez wysokie poczucie własnej wartości, wiec nie musi nadrabiać pozerką.
  • Odpowiedz
@E_li_mi_nator: nie ma czegoś takiego jak prawdziwy facet xD każdy wewnętrznie jest p---ą, a ten kto bardziej udaje, że nim nie jest, ten tak naprawdę jest największą xD
znałem wielu takich "samców alfa" i jak mnie w------i tym swoim kozaczeniem i zmusili do tego żebym wstał, podszedł do nich i poprosił o to by powtórzyli mi to samo, ale teraz prosto w oczy, to każdemu kozaczkowi miękła faja(mam 190cm wzrostu).
  • Odpowiedz
nie ma czegoś takiego jak prawdziwy facet xD każdy wewnętrznie jest p---ą, a ten kto bardziej udaje, że nim nie jest, ten tak naprawdę jest największą xD

znałem wielu takich "samców alfa" i jak mnie w------i tym swoim kozaczeniem i zmusili do tego żebym wstał, podszedł do nich i poprosił o to by powtórzyli mi to samo, ale teraz prosto w oczy, to każdemu kozaczkowi miękła faja(mam 190cm wzrostu). każdego do się
  • Odpowiedz