Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
Od Wigilii zbieram szczękę z podłogi po obejrzeniu prezentu od @Kubasztain Paka czekała pod choinką do pierwszej gwiazdki i wczoraj ujrzała światło dzienne (choć właściwie choinkowo-wieczorne). Każdy element jest trafiony w punkt. Lego, które wywołało na mojej twarzy uśmiech niczym wątróbka drobiowa na mordce mojego kotka. Totalny #wygryw! Koszulka nawiązująca do mojego zawodu, którą już od poniedziałku ubieram do pracki w homeoffice. Słodycze z Kinder , których jest tyle, że nie wiem od czego zacząć, ale na pewno szybko znikną. Michałki, duuuuuużo Michałków. Są czerwone ale różowa wygrzebała też białego i zezarla jak przystało na mirabelkę. Piwko - dwie urocze butelki na dwa dni świat - takich jeszcze nie piłem, więc z przyjemnością skosztuje. Noooo i ukłony za przegrzebanie mojego profilu i znalezienie info o tym, że mam kitku. Kitku jest teraz trochę chore, więc zjadł sobie już kilka chrupek i jakby mu lepiej. Aaaa no i rzeczy do auta, klimy - jak znalazł Mój Mikołaj to najlepszy Mikołaj i nawet z tym nie handlujcie. Dziękuję Ci jeszcze raz za włożone w moją pakę serduszko, energię i czas. Mam nadzieję że i Twój Mikołaj pozamiatał, bo ty wymiotłeś jak roobma z moim kitku na grzbiecie. Wesołych świąt życzę Tobie i wszystkim wykopowym Mikołajom ^^

#wykopaka #swieta
Emios - Od Wigilii zbieram szczękę z podłogi po obejrzeniu prezentu od @Kubasztain Pa...

źródło: comment_1608883388z7zOoh1l1yobEkG4Sj3hvg.jpg

Pobierz
  • 4