Wpis z mikrobloga

Nienawidzę pracować w patologii, jaką jest moja #pracbaza.
Pracuje jako pracownik działu sieciowego L1 i co robię #!$%@?, bo albo jeździe po klientachdetalicznych wymieniać routery, albo #!$%@? słucham #!$%@? przez telefon i robienia dobrej miny do złej gry. Powoli się w tym wypalam, bo ile można słuchać, bo to nie działa, i zerwie umowę. Dziś powiedziałem w pracy, że jestem wypalony w obsłudze klientów detalicznych, to usłyszałem, że nie mam takiej wiedzy na projekty. Jak miałem ją zdobyć, jak jedyną rzeczą od marca 2020 to były routery TP-Link, Dasan-y i dekodery do TV Światłowodowej. Nikt ze mną normalnie przez pół dnia nie siedział ze mną i nie uczył np. podstawowej konfiguracji Mikrotika, lub Ubiquty. Tylko to jest w internecie i ucz się sam, bo nie mam czasu .Na szkolenie, które jest potrzebne ,musiałbym, wyłożyć, z własnej kieszeni. Niestety musiałbym #!$%@? znaleźć kasiastego Sugar Dady lub #!$%@?ć się na #roksa ,żeby mnie stać było na certyfikat z Huawei, czy też z Mikrotik. Jak powiedzieć zarządowi i kierownikowi delikatnie, że mam dość klientów detalicznych i trzeba wyłożyć hajs na szkolenie mnie, czy wypowiedzenie pomoże rozwiązać problem, lub zacząć szukać pracy. Mam ochotę zacząć dawać dupy, żeby mieć normalną #pracawit
#pracbazaproblems #gownowpis #zalesie #januszex #januszebiznesu
  • 20
@mirkw88d: umiem dogadać, tylko jak mam zmienić pracę np. w sieciach jak ja #!$%@? przełącznika nie umiem skonfigurować od A do Z, czy też mikrotika. W korpo piszą CTRL+V że jestem mało rentowny dla firmy, żeby mnie zatrudnić. W ING tak mi napisali i w niektórych korpo
Poszukaj juniorskiego stanowiska, na początku pewnie poczujesz regres, ale jak zobaczą, że ogarniasz, powinno się zrobić lepiej. Tego typu praca w międzynarodowej firmie zawsze będzie lepsza niż coś podobnego w polskim januszeksie.
@mirkw88d: lepszy regres niż klepanie routerów jak Sashy Grey za czasów kariery, męczenia się z klientami i gówno taskami. Boli mnie, że w FCA Polska nie udało się złapać pracy, ani nie mam znajomości, żebym w FCA pracował jako junior. Bym miał kasę na usamodzielnienie się mimo spłaty długów
Nikt ze mną normalnie przez pół dnia nie siedział ze mną i nie uczył np. podstawowej konfiguracji Mikrotika, lub Ubiquty. Tylko to jest w internecie i ucz się sam, bo nie mam czasu


@mordercastulejarzy: A myślisz, że jak działa IT? Uważasz, że ktoś będzie z tobą siedział i cię wszystkiego uczył po kolei? To tak nie działa, podstawowa umiejętność w IT to umiejętność samodzielnej nauki. Bierzesz mikrotika, bierzesz internet i się
@GienekZFabrykiOkienek: Skąd mam wsiąść mikrotika, z dupy wyczarować, bo ot tak z magazynu nie mogę wsiąść. Gdyby nawet na Hex S było mnie stać to dawno bym umiał zrobić podstawy. Chodzi o to, że ktoś siedzi i patrzy oraz doradza. Sam się nauczyłem Wordpressa, IIS, które było potrzebne do jednej rzeczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mordercastulejarzy: jakoś nie widać, żeby ktokolwiek chciał cię sponsorować. A jak był ktoś i tak powyżej twojego poziomu z tortilla i piwem to pogardziłeś. Za 5 lat będziesz płakać i błagać o niego