Wpis z mikrobloga

Kupiłem grę na #xbox na #prezent dopiero teraz zobaczyłem, że folia jest nieoryginalna a pudełko porysowane i są ślady magazynowania. Ciekawe czy ktoś zwrócił po przejściu i oszukał sklep czy jakiś #januszebiznesu wysłał z premedytacją. Miał już ktoś taką sytuację?

#xboxone
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@trolljaskiniowy
@Megawonsz_dziewienc Wydaje mi się, że nie można w ogóle zwracać - chyba, że nie została rozplombowana (kwestie związane z prawem autorskim). W tym przypadku prawdopodobnie sprzedawca się nie dopatrzył, że zwrot był z nieoryginalną folią, albo sam coś sprawdzał i zafoliował jeszcze raz. Ogólnie to ktoś lipę odwalił, dobrze że się folia od okładki nie rozdarła jak odklejałem jedną od drugiej (obie były zgrzane do siebie)
  • Odpowiedz
  • 0
@Megawonsz_dziewienc Napisałem w skrócie, ogólnie folia to jest wyznacznik, że pudełko nie było otwierane i tym się zazwyczaj sprzedawca sugeruje. Plomba w grach na PS4 jest wtopiona w folię, plombę z pudełka xboxa można zdjąć bez trudu i nakleić ponownie, a w wersjach na switcha i PC chyba w ogóle nie ma plomb.
  • Odpowiedz
@Victoremque: ja miałem raz problem z drugą płyta watch dogs gra się nie chciała zainstalować. Zwróciłem i bez problemu otrzymałem zwrot hajsu. Jak coś nie będzie dzieł pykać ją bym zwracał.
  • Odpowiedz