Wpis z mikrobloga

Ty podły ateuszu, lewarze przebrzydły jak śmiesz śmieć obchodzić NASZE święto?! Hipokryto ohydny!
No to proszę, nie obchodzę. W domu nie ma choinki. Okna nie są udekorowane żadnym migającym gównem. W lodówce nie ma ani jednego pieroga, uszek, barszczu a z ryb mam tylko tuńczyka w puszce.
Szkoda tylko że nie mogę pracować normalnie, bo wolałbym normalnie sobie pracować zamiast marnować czas.
#swieta #bekazkatoli
Pobierz
źródło: comment_1608827679FwBGHWtqP7NHbBaQPXIdel.jpg
  • 24
@duncanidaho2: Wiele jest katolickiej religii w tej pogańskiej choince i potrawach z PRL. A tak w ogóle to można obchodzić Przesilenie Zimowe, a Jezus urodził się w czerwcu. Ilu katolików świętuje Boże Narodzenie w czerwcu? I komu teraz jest łyso?
Bo to jest tak: obchodzisz święta a nie wierzysz w boga? Jezu co za hipokryzja...

Nie obchodzisz świąt? Jezu co Ci szkodzi spędzić czas z rodziną, przecież i tak to nie ma dla Ciebie znaczenia a będzie im miło...


@LubiePieski: ej serio, kiedyś moja koleżanka, gorliwa katoliczka, po ślubie znajomych nie miała problemu zeby w jednej wypowiedzi pocisnąć dwóm osobom: „ej a X to niby taki niewierzący, a klęczy i sie