Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Pesa_elf: ech.. Pamiętam jak za gówniaka ciocia mieszkająca kilka miejscowości oboku której byliśmy w odwiedziny wysłała nas do sklepu kupić lody.

Wchodzimydo sklepu, a tam jakiś dziadek i babka:

Łot kogoście so?

Z japkami żeście przyjechali?


Mocna trauma to była dla gówniaków level może 8 czy 9
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: Jeszcze 10 lat temu to tak było, a teraz, gdy moja wiocha jest typową sypialnią w której populacja się podwoiła od tamtego czasu dzięki imigrantom z miasta wojewódzkiego, to ciągle widać kogoś nieznajomego xd
  • Odpowiedz
@MehowM: nie, absolutnie nie. Nie zrozumiałeś. Nawiązywałem do tego, że w tym kraju większość ludzi nawet nie jechała tramwajem, nie potrafi płacić kartą płatniczą, boi się miasta, boi się innych państw. Z czego to wynika? Właśnie z zacofania. A przykład z czarnoskórą osoba jest właśnie zapalnikiem. Bo to jest coś, czego na tej wiosce nigdy nie było. Tak samo jak nie było tolerancji, wolności i poszanowania jednostki. I nie mówię tutaj
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: możliwe że już o tym pisałem na mikro, ale to mega śmieszne. Na mazowieckiej wsi jest/był koleś który stoi pod takim wiejskim sklepem i prosi przyjezdnych jak najmilej się da o kupno Kubusia. Jak dostaje odmowę, to spuszcza #!$%@?. Także jak komuś się zdarzy że ktoś chcę Kubusia, to kupcie mu
  • Odpowiedz
  • 3
@Pesa_elf u mnie na wiosce jest takie zadupie ze chleb jest zamawiany poprzedniego dnia imiennie xD

Raz się gość zdziwił jak 5 osób przed nim kupiło świeży chleb a sam jak chciał kupić to sprzedawca powiedział "nie ma" a na półce jeszcze z 20 stygło xD

(zapłacone poprzedniego dnia i do odbioru)
  • Odpowiedz
na wsi nie ma kablówki


@Aerwin: no raczej poza przedmieściami większych miast nie ma.

internet jest na korbkę.


@Aerwin: tak, stare baby na wsi korzystają z internetu. To ty tu masz raczej wypaczony obraz polskiej wsi. Owszem, nie jest to to samo, co 20 lat temu, gdzie każdy obcy był pod starym monitoringiem, ale dalej na takich zwraca się uwagę, choć nie robi się z tego żadnej sensacji.
  • Odpowiedz
U mnie w wiosce od stuleci jest taki zwyczaj, że obijamy kijami każdego ciemnoskórego rudego Żyda jeżdżącego w obcisłym gejowskim stroju na rowerze. Co prawda żaden jeszcze się nie pojawił, ale 1500 chłopów jest gotowych na każde wezwanie sołtysa.
  • Odpowiedz
@PKWiU93-21-1: Teraz już tak nie ma, ale 10 lat temu jak jeździłem szosa to mało kamieniami nie rzucali w Ciebie, bo pedalaż xD a moja mama jak 15 lat temu chodziła nordic walking to jej krzyczeli, że narty pogubiła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz