Wpis z mikrobloga

@Pesa_elf: @MateuszHadeusz: duma mnie rozpiera że moje autorskie memy nadal żyją ;D co ciekawe już z watermarkami jbzd.pl, repostuj, blasty ale i tak mnie cieszy :)
pamiętam jak zrobiłem tego mema i dodałem miałem 800 plusów, 2 dni póżniej ktoś dodał z watermarkiem i miał 1300 xD a teraz 3 tysiące, ale najważniejsze żeby przekaz o wsi szedł w świat
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: ja kiedyś miałem na wiosce dziewczynę a jej stary miał skuter. Czasami go brałem i jechaliśmy nad jezioro xD.
Traf chciał, ze jechałem tym skuterem sam koło sklepu, na środek drogi wyszedł jakiś najebus wiejski i rzucił we mnie jakąś prawie pustą butelką plastikową po soku xD. Jak ludy pierwotne
  • Odpowiedz
@Aerwin: Nie przetłumaczysz im, nie tylko w tym wpisie, a ogólnie na wykopie ze wsi robi się zacofany świat, żyjący mentalnie w XIX wieku, obcych szczując psami i różańcem. A prawdziwa wieś od miasta różni się tym, że (zazwyczaj) nie ma blokowisk, a ludzie mieszkają w domach z podwórkami. Koniec.
  • Odpowiedz
@Pesa_elf Ja poszedłem pierwszy raz do przychodni na wsi bo kleszcza nie mogłem sam wyjąć jak podałem nazwisko, to lekarka zorientowałam się i mówi do mnie "Pan jest z rodziny Andrzeja A.?" "Tak" Żart polega na tym, że to mój kuzyn, ale ma inne nazwisko niż ja( ͡º ͜ʖ͡º)"
  • Odpowiedz