Wpis z mikrobloga

Przyszedł czas na moją #pokapake w ramach #tajnymikolaj. Przyszła ona od największego pechowca naszej edycji @nutellowy. Oba rematche, które pojawiły się w naszej zabawie dotyczyły jego odbiorców. Dopiero za 3 razem trafił na mnie. Moi poprzednicy nie ułatwili mu również kompletowania paki: pierwszy zrezygnował zanim dodał opis, drugi napisał "bardzo proszę mnie zaskoczyć" i już się więcej nie odezwał. @nutellowy więc postanowił iść w zaparte i zrobić paczkę uniwersalną. I to było całe szczęście w tym nieszczęściu bo po krótkiej wymianie zdań, postanowiliśmy, by wysłał paczkę w niezmienionej formie.

Tak więc:
Dostałam 2 listy! Jeden napisany do mnie, drugi do mojego poprzednika. Większość rozszyfrowałam, czego nie rozczytałam to sobie dopowiedziałam. :) Dziękuję za napisanie listu do mnie. Spodziewałam się tylko listu do poprzednika, bo bardzo szybko wysłałeś paczkę, po podaniu adresu.
W pace znajdował się zestaw LEGO City. Niebieski i bombelek byli zachwyceni. Narazie pobawi się niebieski a za parę lat bombelek, jak zrozumie, że klocki nie są do jedzenia.
5 sekund bez cenzury napewno będzie grane. Kilka razy przymierzałam się do kupna klasycznej wersji. Tej nie widziałam a wg opisu na opakowaniu będzie zabawniej i pikantniej.
Na żelki było wielu chętnych i ciężko było mi zrobić fotę całej paczki bez uczestnictwa bombelka, który żywo był zainteresowany wiaderkami. Przez święta będziemy się delektować żelkami.

Bardzo ucieszyła mnie ta paka i należą się wyrazy uznania dla @nutellowy bo chciał tylko wymienić się paczkami a bezlitośnie przetestowano go pod kątem wytrwałości i zaangażowania. A on spisał się wzorowo!
Dziękujemy i Wesołych Świąt!
allegramente - Przyszedł czas na moją #pokapake w ramach #tajnymikolaj. Przyszła ona ...

źródło: comment_1608749960tpX3LaApKGTwBWxoAf6acM.jpg

Pobierz