Wpis z mikrobloga

@m_bielawski: zadowolony jesteś z tego direnzo? Kiedyś zastanawiałem się nad czerwonym, ale ostatecznie odpuściłem. Na żywo kolorystyka jest zbliżona do renderów ze strony?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@m_bielawski: zadowolony jesteś z tego direnzo? Kiedyś zastanawiałem się nad czerwonym, ale ostatecznie odpuściłem. Na żywo kolorystyka jest zbliżona do renderów ze strony?

@d_k_: bardzo zadowolony. Super wykonany, podobnie jak DRZ_02, ktorego mam w wersji zielonej. Dobra bransoleta z quick release, bezel bez luzow, okienko daty spasowane kolorystycznie (plus bajer, ze sekundnik je elegancko zaslania - w koncu to model Eclipse), zakrecana koronka, szafirowe szkielko i bezel. No
mbielawski - > @mbielawski: zadowolony jesteś z tego direnzo? Kiedyś zastanawiałem si...

źródło: comment_16087692304vqWuoykSsyu43VmyyEScU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@d_k_ ja placilem cene early bird z kickstartera + udalo sie ominac vat :) Za "regularna" cene z potencjalnym vatem mozesz juz chyba szukac "duzych" szwajcarskich marek. Jakis Oris sie znajdzie w tych pieniadzach chyba. No ale to juz tez kwestia designu i tego czy chcesz te duze marki. Inna sprawa, ze moze nie byc tak latwo znalezc tego Direnzo, bo chyba wiekszosc kombinacji wyprzedana...
  • Odpowiedz