Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać, że jakość i przyjemność z rozgrywki w #cyberpunk2077 jest nieporównywalnie lepsza na #xboxseriesx w porównaniu do #xboxones. Ameryki nie odkryłem, wiem. Tu już nawet nie chodzi o efekty wizualne w postaci grafiki, która wiadomo, że na series x jest lepsza. Po prostu widać, że gra stworzona jest pod dyski SSD i źle zoptymalizowana pod stare generacje konsol, które nie radzą sobie z wczytywaniem tekstur na czas. Od upgrade'u na series x gra mi się rewelacyjnie i jakieś glicze latających w powietrzu rzeczy, które w powietrzu latać nie powinny nie przeszkadzają w rozgrywce w ogóle w porównaniu do spadku klatek do niegrywalnych 15 na one s. Jeśli możecie robić upgrade róbcie, jeśli nie to nie popełniajcie mojego błędu i nie grajcie w cp do momentu patcha, który naprawi optymalizację na starych konsolach, bo aktualnie to różnica jest kolosalna i na dwóch różnych generacjach gra wygląda jak dwie różne produkcje zarówno w zakresie grafiki jak i odczuć i przyjemności z gry. Jak #cdprojektred zrobi jeszcze patcha na nową generacje i będzie ray tracing to już w ogóle będzie petarda.
  • 2
@RaggaTwins: Ja przeszedłem prolog i trochę misji pobocznych ale irytowały mnie te spadki fpsow i stwierdziłem że odstawiam do czasu optymalizacji. Niestety (albo stety :D) moje gadżeciarstwo wygrało i po tygodniu kupiłem series x mimo że nie jestem hardcorowym graczem. Nie żałuję ani złotówki. Żałuję natomiast że nie zrobiłem tego wcześniej :D