Wpis z mikrobloga

7/???

Pod dino dalej nie ma smietników, za to znalazłem Polo które wyrzuca dużo rzeczy (galaretki stamtąd) - ogólnie to znalazłem tam mase słodyczy, nawet butelki po alkoholu (ale puste, lub rozbite) - dodatkowo koło 50 jajek, z 4 kg bananów (których nie ma na zdjeciu) i 55 snickersów.

Także większość świątecznych zakupów mi odpada. W biedronce znalazłem pieczarki brązowe, pierwszy raz w życiu się z czymś takim w ogóle spotykam, także będą testowane, z takich ciekwszych znajdziek, to "jabłka Polskie" z biedronki, 2x pół kilo dorwałem, w idealnym stanie, aż dziwie się że wyrzucone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To dziś:
galaretki, 4 kg obstawiam 14zł/kg także 56 zł
55 snickersów po 1.50 = 82,5 zł
ptasie mleczko = 6 zł (po tyle teraz chodzi?)
50 jaj po 40 gr = 20 zł
Mandadrynki - 3 kg, po 4 zł/kg wychodzi 12 zł (już je obieram i zaraz dorzucam do winka)
pieczywko = 15 zł
rzodkiewki = 3 zł
pieczarki półtora kilo (na zdjeciu brak brązowych) = 8 zł
zielenina i papryki = 8zł
kapusta kiszona = 6 zł
banany 3kg = 12 zł
Reszta pierdół których nie chce mi sie wyszczególniać~5 zł

Razem: 233,5

Od początku tagu:369 + 233,5 = 602,5

#freeganizm
#rybosmieci
Jednorybek - 7/???

Pod dino dalej nie ma smietników, za to znalazłem Polo które wy...

źródło: comment_1608680545yH8uk0MS9Btrf7KALNgArO.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jednorybek: Jakbys sprawdzal swiezosc jajka to po prostu do garnka z zimna woda wloz, jak wyplynie na powierzchnie, albo oderwie sie od dna to jest zepsute, jak ledwo dotyka dna i stoi pionowo to juz jest nieswieze, ale jeszcze zdatne, jak lezy poziom na dnie lub ukosem to jest git
  • Odpowiedz
@noczesc: jestem w stanie przejeść te jajka w 2 tygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardziej sie martwie co ze snickersami, bo są po terminie a ja nie przepadam (chociaż smakowo są spoko)
  • Odpowiedz