Wpis z mikrobloga

@okuratnynarkotykarz: no własnie nie mogę ;x od kilku dni nie mogę spać, ew 2-3h i wstaję. Wczoraj w nocy nie spałam nic, żeby dzisiaj paść na cycki, a tu ani trochę nie chce mi się spać, czuję się jakbym była na kilku energetykach xD
@Will_Donner: u mnie też ostatnio wyjątkowo mocno wróciło, ale tak, że aż mną trzęsie od 2 dni. Nie mam siły gadać z lekarzem, serio, jeszcze rok temu jakoś miałam na tyle chęci życia, żeby to wyleczyć, ale teraz czuję, że po prostu nie mam powodu.
@Nixe Ja chyba od ponad miesiąca więcej czasu spędzam w łóżku niż poza, pomijając sen także no dosyć słabo xd A do lekarza chce iść pierwszy raz więc mam nadzieję na jakąkolwiek poprawę bo innego wyjścia nie mam
@Will_Donner: ja za pierwszym razem miałam poprawę po kilku miesiącach. Później lekarz odstawił mi leki i było dobrze, ale niestety brak wsparcia ze strony najbliższych doprowadził do tego, że poczułam się jak gówno i tak to trwało, aż w końcu całkowicie siadło mi na psychę i tym razem jest już kiepsko.
@Buniu: dzięki, szczerze Ci powiem, że już mi trochę lepiej. Może czasem warto napisać taki wysryw, żeby w jakiś sposób wyrzucić z siebie te złe emocje i myśli ;x
@Buniu: oj tak. Ostatnie noce siedziałam i patrzyłam się w sufit i tylko się trzęsłam jak galareta. A dziś weszłam na wykop i zajełam się czymś i powiem Ci, że załuję, że nie zajrzałam tu wcześniej.
@Buniu: Mireczku, ja potrzebuję pożeracza czasu bo inaczej mam myśli złe! Zresztą od niedawna jestem bezrobotna i nadmiar czasu sprawia, że czuję się jak jeszcze większe gówno. A tu cyk pyk i już 04:13 :D