Wpis z mikrobloga

Drogie przegrywy... Chcielibyście tak?

Chcielibyście, żeby dziewczyny pisały do Was pierwsze, podając instagrama i prosiły,by wskoczyć na Waszego buzdygana?
Chcielibyście je potem brutalnie odrzucić, dając do zrozumienia, że nie są godne Waszej wspaniałości?
Chcielibyście ukarać #plodnajulka za te wszystkie upokorzenia i wyśmiewanie przy kolegach?

NIC TAKIEGO SIĘ NIE WYDARZY NIGDY! Swallow the black pill!

Piszcie w komentarzach czy chociaż raz w życiu mieliście sytuację, że odrzuciliście kobietę która wyszła do Was z jakąkolwiek inicjatywą. Nie musi to być stricte inicjatywa damsko-męska.

Ja na pierwszym roku studiów, zostałem zaproszony na domówkę przez niezbyt ładny #rozowypasek i odmówiłem. Gdy zaczęła naciskać, że jednak fajnie byłoby gdybym przyszedł rzuciłem "zostaw mnie". Przyznam bez bicia, że zrobiłem to przez socjalne ##!$%@? .
Ale i tak odrzucenie zaproszenia od jakiejkolwiek różowej bardzo podnosi samoocenę.

Nie dziwi mnie, że kobiety które tygodniowo kilka/kilkanaście mężczyzn zaprasza na randki i chce z nimi spędzać czas mają ego wystrzelone w kosmos.

Mi też kilka razy dziewczyny dawały oznaki zainteresowania. Przytaczałem te sytuację wielokrotnie więc nie będę się powtarzał. To daje namacalny znak, że stanowi się wysoką wartość dla drugiej osoby.

Jeśli to Ty musisz się starać -------> Never begun for You

#blackpillraw #przegryw #blackpill #logikaniebieskichpaskow #tinder #badoo #podrywajzwykopem #p0lka
B.....W - Drogie przegrywy... Chcielibyście tak? 

Chcielibyście, żeby dziewczyny p...

źródło: comment_1608648436Oa4RHVHgOiTKM2D8xJUsu2.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: nie, jestem brzydki i nic takiego nie miało miejsca. Zawsze miały mnie w d00pie, ale kiedyś mnie atakowały i niemalże życzyły mi śmierci, teraz jestem w ich oczach po prostu niczym. Dlatego nie podejmuję owbec nich żadnej inicjatywy
  • Odpowiedz
Jeśli to Ty musisz się starać -------> Never begun for You


Niekoniecznie, często na początku znajomości opłaca się postarać, ale wiadomo, jak nie ma odwzajemnionego zainteresowania to discard.

Nie dziwi mnie, że kobiety które tygodniowo kilka/kilkanaście mężczyzn zaprasza na randki i chce z nimi spędzać czas mają ego wystrzelone w kosmos.


Tu się zgadzam w 100%. Wszystko przez obsrańców spermiących na tinderze/instagramie.

Piszcie w komentarzach czy chociaż raz w życiu mieliście sytuację,
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW:

~ 10 razy udałem, że nie zauważam żadnych sygnałów i propozycji. Nie odrzucałem wprost, po prostu zachowywałem się tak, jakby nic się nie stało.

Zaznaczam, że liczę tylko przypadki oczywiste i nie budzące absolutnie żadnych wątpliwości. Przykłady?
- dziewczyna (~20 lat) pracująca na linii produkcyjnej lubiła przy różnych okazjach łapać i uszczypnąć w pośladek, po czym uciec ze śmiechem. Klasyczne końskie zaloty. Parę tygodni później w trakcie przerwy obiadowej spróbowała
  • Odpowiedz