Wpis z mikrobloga

Rok 2020r. jest dla mnie bardzo zajebisty. Ślub przekładany, Morawiecki ściąga obostrzenia i cyk za tydzień termin ślubu wraca do 1 ustalonej daty, 3 tygodnie na ogarnięcie prawie wszystkiego. Udało się, zabawa przednia. Mega podwyżka w zarobkach od września. W ~październiku dowiaduję się, że będę ojcem - Super! Od kilku tygodni sporadycznie swędziało mnie ramię na którym mam dużego pieprzyka. Wczoraj rano patrzę a ta cały zaczerwieniony plus ból i swąd. Ruszam do dermatolog. Ta w stanie pilnym wysyła mnie do poradni onkologicznej na usunięcie i zbadanie pieprzyka, bardzo źle to wygląda (). Miał ktoś podobnie? #gorzkiezale #kiciochpyta #rak #niebieskiepaski #smutnazaba
  • 33
  • Odpowiedz
@borsuk123: Dzięki Mirku za słowa otuchy, bo tak swędzi okropnie. 30 grudnia mam usunięcie, a potem czekanie na wyniki. Wbrew temu co mówią wszystko idzie bardzo sprawnie jak na NFZ.
  • Odpowiedz
@themegatupet: @kastaniety_z_maslem: @borsuk123: Wycięcie już miałem, straszny siniak dookoła się zrobił. 13 stycznia ściągnięcie szwów, a ok. 20 stycznia wyniki. Póki co nie myślę o tym i staram się żyć normalnie. Wychodząc z zabiegu zapytałem "Panie doktorze jak to wyglądało?" na co doktor odpowiedział "Chłopie nieprzejmuj się, nic tam nie ma i nic nie będziesz miał" no i trochę pocieszył, ale z drugiej strony może nie chciał żebym się
  • Odpowiedz
@borsuk123: Bo to mega dziwny lekarz, ogólnie szpital w Ostrołęce ma złą sławę. Jak mnie szykowali do zabiegu to zapytałem lekarza czy mogę dźwigać po wycięciu? a on "Chodzi Ci o dźwiganie w sylwester hehehe" i pokazuje ręką że podnosi i wypija kieliszek. Dalej mówi "Wiesz, ja mam gorzej. Wczoraj zaszczepili mnie na covida, dopiero po szczepieniu powiedzieli, że tydzień pić nie mogę a tu sylwester za dwa dni". I inne
  • Odpowiedz
@Kollo: Nie przesadzasz.
Dzięki za update. Niestety tak bywa w szpitalach powiatowych czy jaki to tam jest w Ostrołęce. Ja też dostałem od lekarza informację "to nic poważnego", okazało się zupełnie odwrotnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Niech Cię moje słowa ani nie grzeją ani nie ziębią. Po prostu do wyniku hist-pat nic nie wiesz. Nie przejmuj się i miej nadzieję na najlepsze (bo jest spora szansa, że
  • Odpowiedz
@kastaniety_z_maslem: @borsuk123: Dzwoniłem do przychodni, wynik jest ale lekarz zlecił badanie rozszerzone IHS (albo coś pomyliłem, bo w google nic nie ma) na recepcji nie chcieli nic więcej powiedzieć i kazali czekać kolejne 2 tygodnie () zaczynam się stresować...
  • Odpowiedz
#!$%@? #!$%@?ów, masz prawo do informacji o swoim stanie zdrowia, mają obowiązek wydać tę informację. Wydrukuj pismo o udostępnienie swojej dokumentacji medycznej i #!$%@? im to w biurze podawczym lub dedykowanym pokoju do udostępniania informacji medycznej. Aż mi ciśnienie podnieśli. Masz moralny obowiązek wobec siebie uzyskać ten wynik teraz.
  • Odpowiedz
@kastaniety_z_maslem: @borsuk123: @themegatupet: no mam można powiedzieć wynik... Parodia w tej Ostrołęce. Drugi wynik wysłali do instytutu onkologii w Warszawie "podejrzenie czerniaka instytutu" czy jakoś tak. Niby to wczesna forma, ale jutro zapisuje się na prywatne wycięcie większości znamion w Łomży. #!$%@? znowu czekać, też wyciągam dokumenty i Białystok lub Wawa
  • Odpowiedz