Wpis z mikrobloga

@makmakp: mam 3 abonamenty w sumie na 90zl, nie dziele sie z nikim nimi, nie januszuje, ale jak jeszcze za yt mam doplacac to ja dziekuje. Chyba latwiej zrobic wlasna platforme youtuberowi. Wrzucic player i video na serwer, dodac reklamy w formie baneru jak na onecie i profit w #!$%@?. Milion wejsc na strone (tyle co #!$%@? jeden filmik), 1grosz za wyswietlenie baneru i mamy gotowe. Masz 10k pln z
  • Odpowiedz
kompie nie ma z tym problemu, ale na telefonie już tak. Zresztą co to za przyjemność oglądać coś na telefonie.


@r5678:nie np. #!$%@? jak grzebalem w aucie, szukalem poradnika jaj wymienic wtryski i co chwila musialem ogladac reklamy zanim moglem przewinac do momentu w ktorym pokazana byla czynnosc z ktora miałem problem.
  • Odpowiedz
@Variv: Tylko oni nie zbierają danych bo tak im się podoba tylko zbierają te dane żeby lepiej targetować reklamy. Więc to nie zbieranie danych daje im $$$ tylko reklamy.
  • Odpowiedz
oduczą się ludzie oglądania głupoty w internecie.

Tak jak oduczają się korzystać z fb poza messengerem przez to że tam nic się nie da znaleźć.

Jak znajomy wyśle filmik, to 5, 10 razy obejrzysz reklamę ale za 11 uznasz, że w sumie to strata czasu - ta reklama i ten filmik - weźmiesz się za coś pożytecznego.


@dididida: Ale powiało Januszkiem xD Kurr kłii oglondajo gupoty, poczytał by ksionszke albo
L3gion - > oduczą się ludzie oglądania głupoty w internecie.
Tak jak oduczają się kor...

źródło: comment_160864549754Kxruu3LCKN32TfmT9e28.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Zachęcam do wystawiania 1 w sklepie Google i pisania o YT vanced, bo to ile tam jest reklam woła #!$%@? o pomstę.


@Przegrywek123: koniec 2020 a wyk0pki dalej myślą że negatywne oceny pod apkami takich koncernów jak Google cokolwiek dają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na 99% fonów apke YT masz przeinstalowaną a jak nie masz to ludzie idą i automatycznie klikają "pobierz" w sklepie. Nikt nie
  • Odpowiedz
@L3gion: no i co z tego? Moim głównym założeniem było rozszerzenie wiedzy o vanced, bo niespodzianka - dużo ludzi nie wie. W #!$%@? mam te oceny, ale jak choć jedna osoba przeczyta że jest alternatywa bez tych #!$%@? reklam to warto było.
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: Bo mnie to bawi mimo wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Reklamy w TV: Spoko dziękuje panie dostawco, wezmę 100 kanałów
Reklamy na YT, kompletnie darmowej platformie gdzie nawet logować się nie trzeba: Darcie #!$%@?
  • Odpowiedz
Na androidzie można yt odpalić na przykład w przeglądarce Brave, która ma domyslną blokadę reklam. Wtedy nie dość że nie ma reklam to jeszcze można wyłączyć ekran oraz picture in picture też działa.
  • Odpowiedz