Wpis z mikrobloga

Pracuje nad strzelanką multiplayerową. Docelowo platforma PC z opcją na androida. Gra już wyszła z fazy prototypu i jest to grywalna alfa. Serwer gry radzi sobie dobrze na kilka instancji, nie robiłem jeszcze testów obciążeniowych na dużą ilość graczy. Obecnie dokładam kolejne animacje i efekty, pracuje nad trybami rozgrywki, oraz będę projektował mapy do potyczek. #gamedev #unity3d
dziki_dziki - Pracuje nad strzelanką multiplayerową. Docelowo platforma PC z opcją na...

źródło: comment_16086186542pmbHX9EpVNI0CB8RM7LA3.jpg

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dziki_dziki: w sumie nawet fajnie wygląda, może jak będzie np. W becie to skrzykniesz trochę ludzi do gry na wykopie dla odprężenia. ;)
  • Odpowiedz
@morsik: z doświadczenia wiem, że trzeba tą platformę mieć, aby dobrze wytestować, żeby potem nie powstał bugpunk2077, skupiam się na PC, nie wszystko na raz, bo to za dużo na jedną osobę, a później zobaczymy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dziki_dziki: Ale pamiętaj, żeby nakręcić hajp na youtube i zatrudnić jakiegoś celebrytę którego umiescisz w grze :) Sukces murowany, gra (nawet zabugowana) rozejdzie się jak ciepłe bułeczki
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
skupiam się na PC, nie wszystko na raz


@dziki_dziki: mój komentarz to był własnie do tego "PC" gdzie z jakiegoś głupiego powodu firmy growe mają "PC == Windows". PC to PC. Windows to Windows, a Ty skupiasz się na Windowsie, a nie na PC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dziki_dziki: Jak bedzie trzeba za to placic to mozesz nie zgarnac duzej rzeszy graczy, bo takich gier jest masa. Jakies nie p2w mikroplatnosci i mysle ze byloby spoko. Moglbys tez zagadac do kilku streamerow zeby wyprobowali gierke i dac im jakies kody do rozdania widzom na skorki czy jakies boosty do expa czy cos( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz