Wpis z mikrobloga

UWAGA! CIEKAWOSTKA, KTÓRĄ PRZECZYTASZ PONIŻEJ MOŻE CAŁKOWICIE ZMIENIĆ TWÓJ ŚWIATOPOGLĄD

Czy wiesz, że...
Kobiety w krajach zachodnich potrafią same z siebie zagadać / zapytać nieznajomego człowieka
tekstem typu "co tam słychać", "jak się masz" bądź nawet ZAPROSIĆ DO TAŃCA!?
Tak, to może się wydawać niewyobrażalne dla Polaków którzy nigdy nie wyjechali z kraju. Mnie też tak to zszokowało jak byłem za granicą. Tak bardzo, że mimo upływu lat to zapamiętałem.
Mogą nawet dla żartu pomachać Ci gdy stoisz samochodem na światłach. W przeciwieństwie do rodaczek, które najwyżej spojrzą na ciebie z wykręconą z pogardy twarzą, jakby za chwilę miały brać udział w reklamie cini minis.

Skąd taka różnica w zachowaniu?
Moje typy :
1.Wychowanie wpajające księżniczkom, że są super najlepsze na świecie.
2. Spermiarze na każdym kroku - wystarczy, że kobieta się uśmiechnie, a hordy cipkozombiaków , zaraz sobie wyobrażają nie wiadomo co. Przez to kobiety są gburowate i mają posępne miny, żeby uniknąć zaczepek i użerania się z amantami 3/10

Jeszcze jakieś propozycje?

#przegryw #p0lka #takaprawda #emigracja #logikarozowychpaskow
LajfIsBjutiful - UWAGA! CIEKAWOSTKA, KTÓRĄ PRZECZYTASZ PONIŻEJ MOŻE CAŁKOWICIE ZMIENI...

źródło: comment_1608561200FuuFWmVCZsV8ChzpUdbxb0.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: nie do końca tak jest z Polkami, często się jakaś losowa różowa do mnie uśmiechnie albo złapie kontakt wzrokowy, szczególnie młodsze (16-20), ale zgadzam się, że za granicą jest pod tym względem dużo lepiej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LajfIsBjutiful: propozycja jest taka, że i w Polsce laska zagada i się uśmiechnie, ale i za granicą zleje cię ciepłym moczem więc nq kij tak generalizować? Jak laski mówią, że polaki to cebulaki to się rzucacie że przeciezt nie wszyscy, elo
  • Odpowiedz
  • 9
@LajfIsBjutiful ale to akurat tak tru jest, byłem w Niemczech jakiś czas, to w klubach czy imprezach mnóstwo jest dziewczyn, które podejdą i powie Ci że musisz tańczyć. Pierwszy raz jak się z takim kwiatkiem spotkalem to byłem w dość dużym szoku xD
  • Odpowiedz
Kobiety w krajach zachodnich potrafią same z siebie zagadać / zapytać nieznajomego człowieka

tekstem typu "co tam słychać", "jak się masz" bądź nawet ZAPROSIĆ DO TAŃCA!?


@LajfIsBjutiful: W Polsce też, niestety w moim przypadku trafiały się jedynie mało atrakcyjne dziewczyny, dużo poniżej mojego dolnego progu akceptacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Skąd taka różnica w zachowaniu


@LajfIsBjutiful:

Wychowanie w jezuicko-katolickich kompleksach, a dodatkowo brak wiedzy nt. swoiego ciała itd.
Zachodnia kobieta została wychowana jako niezależna jednostka i pełnowartościowy człowiek. Dlatego może cieszyć się życiem bez konieczności dowartościowania się kosztem innych. (Taka generalizacja)
  • Odpowiedz