Wpis z mikrobloga

UWAGA! CIEKAWOSTKA, KTÓRĄ PRZECZYTASZ PONIŻEJ MOŻE CAŁKOWICIE ZMIENIĆ TWÓJ ŚWIATOPOGLĄD

Czy wiesz, że...
Kobiety w krajach zachodnich potrafią same z siebie zagadać / zapytać nieznajomego człowieka
tekstem typu "co tam słychać", "jak się masz" bądź nawet ZAPROSIĆ DO TAŃCA!?
Tak, to może się wydawać niewyobrażalne dla Polaków którzy nigdy nie wyjechali z kraju. Mnie też tak to zszokowało jak byłem za granicą. Tak bardzo, że mimo upływu lat to zapamiętałem.
Mogą nawet dla żartu pomachać Ci gdy stoisz samochodem na światłach. W przeciwieństwie do rodaczek, które najwyżej spojrzą na ciebie z wykręconą z pogardy twarzą, jakby za chwilę miały brać udział w reklamie cini minis.

Skąd taka różnica w zachowaniu?
Moje typy :
1.Wychowanie wpajające księżniczkom, że są super najlepsze na świecie.
2. Spermiarze na każdym kroku - wystarczy, że kobieta się uśmiechnie, a hordy cipkozombiaków , zaraz sobie wyobrażają nie wiadomo co. Przez to kobiety są gburowate i mają posępne miny, żeby uniknąć zaczepek i użerania się z amantami 3/10

Jeszcze jakieś propozycje?

#przegryw #p0lka #takaprawda #emigracja #logikarozowychpaskow
LajfIsBjutiful - UWAGA! CIEKAWOSTKA, KTÓRĄ PRZECZYTASZ PONIŻEJ MOŻE CAŁKOWICIE ZMIENI...

źródło: comment_1608561200FuuFWmVCZsV8ChzpUdbxb0.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Polska w kwestii różowych to połączenie najgorszych cech- danie praw z feminizmu i nakładanie na mężczyzn obowiązków tradycjonalizmu. Dołóż do tego propagowane w merdiach, że to co polskie gorsze i otrzymujesz następujący efekt: kraj, w którym mieszkaniec musi #!$%@?ć fikołki jak nie wrodził sie w oskariat, a przyjezdny turas może być przeciętniakiem bez roboty, a i tak jakąś upoluje.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Ja to jestem prawdziwym mężczyzną i wole sam się postarać o piękną, polską boginie niż iść na łatwiznę z jakimiś zagranicznymi małpiszonami zniszczonymi przez rewolucje seksualną!
TO FACET MA SIĘ STARAĆ!
  • Odpowiedz
@dziqs1987 Ascetą nie jestem ale promowanie stylu życia "worek na spermę" bez większego spojrzenia na inne wartości potrafi zniszczyć, szczególnie gdy dziewczyna widzi że jej życie jest dalekie od tego filmowego.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Ja powiedziałbym, że to generalnie różnice kulturowe związane z tym, że kultura zachodnia jest bardziej oparta na otwartości, wzajemnej integracji ludzi, spontanicznych stosunkach interpersonalnych. W Polsce kest jednak bardziej tendencja do dzielenia innych na "swoich" i "obcych", zamykania się w swoich grupach. Przez co generalnie ludzie są mniej otwarci, tak kobiety jak i mężczyźni (ale na różnice w przypadku kobiet może bardziej zwracamy uwagę, bo to właśnie nimi się
  • Odpowiedz
No nie pamiętasz jaka stacja była synonimem kłamstwa do 2016 roku tęczaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@scotieb: tak to na pewno przez to że TVN był uznawany za synonim kłamstwa przez narodowców z wodogłowiem i fanów kaczyńskiego kobiety nie uśmiechają się do ciebie na ulicy
  • Odpowiedz