Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie te filmiki od Seby i Owcy i w sumie to nie wiem, kto się dalej spuszcza nad tym tematem.

Po pierwsze, to i tak #!$%@? udowadnia. Nie wiem dlaczego aż taką abstrakcją jest dla was to, że profesjonalni sportowcy od lat oszukują na kontrolach antydopingowych na różne sposoby, a czysty sik od kogoś innego to chyba jedna z takich oczywistych zagrywek. I wiecie co? To też przechodzi, a tak samo są obserwowani podczas oddawania moczu.

Druga sprawa i w sumie najzabawniejsza. Już pomijając ten śmieszny trójbój, o który mało kto na poważnie daje #!$%@?, to dyscyplina olimpijska jaką jest podnoszenie ciężarów, to właściwie jest zbudowana na dopingu. Bez dopingu, ten sport praktycznie nie istnieje na profesjonalnym poziomie. No i co w związku z tym? Nic, wpadnie z 20-30 zawodników i zawodniczek na jakichś poważniejszych zawodach, dostaną dyskwalifikację i w sumie tyle. Myślicie, że reszta nie kłuje dupy? Że jak ktoś wpadnie, to reszta na niego krzywo patrzy i wytyka palcami, bo jest oszustem? Oczywiście, że nie, bo każdy wie jak to działa xD Sporo z zawodników może przejść przez całą karierę wszystkie testy czysty jak łza, ale możecie być pewni, że 99,9999% z nich nie zbudowała tego na czysto.

Reasumując, jedni zaufają mu na słowo, a inni wiedzą, że nigdy tego nie udowodni i tyle. Nawiasem mówiąc, jak WK zaczynało, to były zupełnie "inne czasy". Cały swój marketing oparli na tej naturalności, a KFD pokazuje, że da się pogodzić sprzedawanie supli z otwartym rozmawianiem o dopingu. Teraz, nawet jakby chcieli, to już się nie mogą z tego wycofać, bo WK to już nie tylko filmiki z czempiona na YT, ale przede wszystkim firma.

#wk #warszawskikoks #mikrokoksy
  • 3
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Takie badanie nie jest w stanie nic udowodnić. Ludzie, którzy wierzą dalej będą wierzyć, a wątpiący i Ci co sami brali lub mają bliski kontakt z kimś stosującym doping nie będą wierzyć. Wykrywalność środków to od kilku godzin do wielu lat.
Owca mógł odstawić zestaw odpowiednio wcześnie, mógł podmienić próbkę. Nawet, jeśli wynik wyszedł by nie po jego myśli mógł nie publikować filmu na yt i zrobić badanie za jakiś
  • Odpowiedz
@bezbekpol: pierwsze o czym pomyślałem, czemu nie zrobił badań krwi na poziom testosteronu, zapewne zrobi je za 2-3 tyg po odbloku i teść wyjdzie mu bardzo nisko. Swój swego pozna i wie jak to działała ;)
  • Odpowiedz