Wpis z mikrobloga

wujek tirowiec mi mówił, że jeśli ściągnęło się panel to radio blokowało się w slocie i nie można był go wyjąć, to prawda?


@jmuhha: nieprawda. Radio zwykle wyciąga się znacznie wygodniej bez panela. Z resztą tam nie ma co się blokować.

Cel jest prosty - sam panel jest ciężko kupić, więc radio bez niego ciężko sprzedać. Do tego na pierwszy rzut oka mniej widać czy to lepsze radio czy tani chińczyk.
@jmuhha: Tata circa 1999 kupił do Malucha radio, takie wypasione za 300zł. Raz panelu zapomniał jak u siostry był, cyk wybita szyba i nie ma radia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja jak swoim parkuje w najgorszej dzielnicy to mam #!$%@? na radio, a mi pika żeby je zabrać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@jmuhha: Cała zabawa polega na tym, że złodziej kradnie to co szybko może upłynnić. Jeśli akurat postanawia ukraść radio, to zasadza się na komplet: panel+odbiornik. Bez panelu radia nie sprzeda, bo w legalnych kanałach zbytu od razu skojarzą, że dźwignięte. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A w nielegalnych żaden Mati-paser nie będzie się bawił w poszukiwania panelu, bo wracamy do punktu wyjścia - Mati-paser też chce szybko sprzedać,
@jmuhha W jednym ze swoich polonezów miałem fabryczne, kasetowe radio Daewoo, które nie miało panelu tylko podnoszoną rączkę, dzięki której wysuwało się całe radio z kieszeni i można było zabrać je do domu. W samej kieszeni było złącze sygnałowe i zasilania które umożliwiało szybki montaż i demontaż. Radio w stylu pic rel
Eco_Driver - @jmuhha W jednym ze swoich polonezów miałem fabryczne, kasetowe radio Da...

źródło: comment_1608483109zzM0rYYnQpkTIQDWzSPTGY.jpg

Pobierz