Wpis z mikrobloga

@kloner11 @Warzywo @bigger @Barteky @HetmanPolnyKoronny @SP_Alfa_Kilo @kazuio @landu A teraz zejdźcie na ziemię - kto w 2020 roku kradnie radia? XD w dobie socjalu dla patoli, wyludzen kredytów na lewe dowody, i możliwości brania telefonów na raty na slupa/bezdomnego ¯_(ツ)_/¯

Już dawno nie słyszałem żeby komuś radio #!$%@? XD Prędzej jakieś gowniane alufelgi
Zreszta radia teraz kosztują grosze a nie jak w latach 90/początek 2000 jakieś nie wiaodmo jakie kwoty
  • Odpowiedz
@korni007: To malo slyszales.

Ostatni mi #!$%@?.

Zlapalem nawet na firmie nie tak dawno gnoja co niewazna gasnice samochodowa kradl.
Nawet mi sie liscia dzbanowmi nie chcialo sprzedac. Wydupilem za brame.

Niektorzy zlodziejstwo maja w genach

Ale generalnie prawda - nie kradna jak kiedys.
  • Odpowiedz
A teraz zejdźcie na ziemię - kto w 2020 roku kradnie radia? XD w dobie socjalu dla patoli, wyludzen kredytów na lewe dowody, i możliwości brania telefonów na raty na slupa/bezdomnego ¯\(ツ)/¯


Już dawno nie słyszałem żeby komuś radio #!$%@? XD Prędzej jakieś gowniane alufelgi

Zreszta radia teraz kosztują grosze a nie jak w latach 90/początek 2000 jakieś nie wiaodmo jakie kwoty


@korni007: mi ukradli w 2018. Poza tym pytanie jest
  • Odpowiedz
@korni007: Co ma twoje pytanie do głównego pytania? Zejdź na ziemię i zacznij czytać ze zrozumieniem.

Jeszcze chwila i znowu będą kradli radia, widzę wzmożone kradzieże kół- nasi wschodni sąsiedzi są trochę w tyle z "modą" i zaraz po kołach przejdą na radia.
  • Odpowiedz
@jmuhha: Mało tego, nie które radia miały kodowane panele. Nawet gdy udało się załatwić panel to radio i tak nie działało. Testowane na Pionieer. Kumpel miał takie radio i zamiana paneli unieruchamiała radio
  • Odpowiedz
  • 0
Większość ludzi i tak po kradzieży panel sprzedaje wiec mozna skompletowac całość ( )
  • Odpowiedz