Wpis z mikrobloga

Duży Fiat - najczęściej porzucany samochód na polskich osiedlach na przełomie wieków. Oj, bawiło się w takich za dzieciaka, otworzyć takiego gruza było dziecinnie prosto, wystarczył jakiś patyczek od lodów i mieliśmy nowy "plac zabaw".
Dzisiaj wrosty są od razu odholowywane na skutek działalności konfidentów takich jak @DerMirker a poza tym samochody które dziś są porzucane są zbyt nowoczesne, nie są już tak rasowe, spatynowane i zgnite jak te zabytki, nie ma w nich tego klymatu.
#gimbynieznajo #nostalgia #samochody #125p
Ikarus_260 - Duży Fiat - najczęściej porzucany samochód na polskich osiedlach na prze...

źródło: comment_1608458182XR96POLtXWSQs1QpmfB9Y7.jpg

Pobierz
  • 4
@SonyKrokiet: ja pamiętam sporo porzuconych dużych fiatów i znacznie mniej maluchów, ale nic nie przebije mojego kolegi z biednej rodziny, który znalazł w porzuconym wartburgu, który otworzyliśmy, wypitą do połowy colę i jak gdyby nigdy nic się ucieszył i wziął łyka nie wiedząc, czemu tak się zdziwiłem co on robi.
nic nie przebije mojego kolegi z biednej rodziny, który znalazł w porzuconym wartburgu, który otworzyliśmy, wypitą do połowy colę i jak gdyby nigdy nic się ucieszył i wziął łyka nie wiedząc, czemu tak się zdziwiłem co on robi.


@Ikarus_260: XDDD czyli historia o papierku po snickersie i puszce po dr. pepperze jest prawdopodobna ( ͡° ͜ʖ ͡°)-