Wpis z mikrobloga

**Paradoksy i dysonanse wierności wobec swojej narodowej państwowej knagi**

Ta pani (bardzo słusznie zresztą) kilka lat temu walczyła o ocalenie #strzelectwo dynamicznego w Szwecji. Bowiem zbyt wielu kreatorów polityki w tym kraju doszło do wniosku, że już nawet i zarejestrowanie karabinków samopowtarzalnych do celów sportowych to za mało.

I trzeba je przenieść do kategorii zakazanej dla cywili. O czym zresztą publicznie mówił tamtejszy odpowiednik #kgp cynicznie namawiając do przerzucenia się na paintball i ignorancko traktując całą dyscyplinę jako "gierki wojenne" czy twierdząc,że oświetlenie czy szyny montażowe powinny być do użytku tylko przez nadludzi ze służb #knaga.(°°

Pomimo zapraszania polityków na strzelnicę i batalii sądowych po 20k ( ͜͡ʖ ͡€) wciąż tamtejsze władze odmawiały wydawania strzelcom sportowym zezwoleń wedle swojego widzimisię. Wręcz przymierzały się do narzucania które rodzaje broni są ok a które wyklęte ( ͡° ʖ̯ ͡°) nawet jeszcze przed wdrożeniem lex #bienkowska ( )

Czaicie?
Pomimo tego ta kobieta wciąż publicznie występuje na zawodach w ubraniu i broni w barwach i wzorach kraju,którego ustanowieni etatyści spod godła 3 koron robią co mogą aby zarżnąć ten sport przez praktyczne #rozbrojenie z kupionego za ciężkie pieniądze sprzętu. I na nic zdają się te wszystkie wyniki zdobywane w reprezentacji kraju.

Właśnie przez #rozkminy nad #takasytuacja doszedłem do wniosku, że trudno mi sobie wyobrazić kogoś kto nie byłby frajerem czy fanatykiem a deklarowałby szczerą miłość i oddanie dla abstrakcyjnego kolektywnego bytu zwanego ojczyzną.

Będąc w nim jedynie przedmiotem #regulacje dla tych lepiej-wiedzących-tam-na-górze i nie mając na nie jakiegoś znaczącego wpływu. Ani samemu w inny sposób nie czerpiąc korzyści z takich pasożytniczych stosunków.

....to zakrawa wręcz na jakiś niezdrowy irracjonalny kult (
) () właśnie dlatego z #4konserwy skierowałem się ku #libertarianizm (ʘʘ)

#gorzkiezale #gorzkaprawda #przemysleniazdupy #akap #polityka #bekazprawakow #bekaznarodowcow #anarchokapitalizm #wolnosc #nierzad #firearmsunited #patriotyzm #patroidioci #wlasnoscprywatna ##!$%@? #etatyzm #dostepdobronipalnej #opresja #liberalizm #nacjonalizmtochoroba
wygolony_libek-97 - **Paradoksy i dysonanse wierności wobec swojej narodowej państwow...

źródło: comment_1608426581rzjWXunaEGwYEcJFHRgFIU.jpg

Pobierz
  • 2
@wygolony_libek-97: nie chce mi się strzępić ryja, bo mam ciekawsze rzeczy do roboty niż pisanie wywodów, więc powiem tylko tyle, że kraj/ojczyzna to nie tylko 200-300 polityków którzy aktualnie tworzą zasady, które zostają na zawsze..
tak samo nie wyrzekłeś się rodziców, bo kazali ci 10-20 lat temu uczyć się i nie mogłeś iść na imprezę..
@Emill: super, tylko że ci ludzie ze wspólnoty też są w tak wielu aspektach zróżnicowani iż łączy ich tylko miejsce czy jęzuk a i to nie zawsze. Samych polityków i osób czyniących twoje życie podlejszym/cięższym jest niestety też więcej niż tylko 200-300 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I co jak co ale moja rodzina jest mi zdecydowanie bliższa i konkretniejsza niż całe rozbudowane struktury w których ludzie mogą