Wpis z mikrobloga

Sluchawki Pulse 3D - Cena 450zl. Ktoś je posiada i jest w stanie wydać swoja opinie? Znajdę w internecie jakąś merytoryczną recenzję tego urządzenia czy tylko tych co dostali za friko i konia walą do dedykowanego pilota? Kiedys mialem ten pierwszy, niebiesko czarny "headset 2.0" i byly spoko.. dopoki nie kupilem byle jakich sluchawek gamingowych na kablu za 150zl ktore graly ze 2x lepiej. Co to jest ten dzwiek 3D? gry to obsluguja? W "2.0" byl taki przycisk jak VSS, niby dzwiek przestrzenny, po jego kliknieciu w sumie tyle co sie dzialo ze splycał dzwiek.
#ps5 #sony #ps4 #sluchawki
PancakeV - Sluchawki Pulse 3D - Cena 450zl. Ktoś je posiada i jest w stanie wydać swo...

źródło: comment_1608426424iz6RydIgcWzIyIm3oqFMeh.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gollumus_Maximmus: Dla potomnych mogę dodać ze ps5 nie ma wejścia optycznego wiec jeśli posiadacie jakieś słuchawki bezprzewodowe to właśnie stały się one przewodowe ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@gappaz: warto za taką cenę? czy w tym przypadku tańsze zamienniki będą chodzić lepiej? nigdy nie miałem żadnych słuchawek pod konsolę, jestem całkowicie zielony
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@puotek: też się bałem wiedzac jak c-----e były goldy. Wcześniej miałem jakieś stingery hyperx za 200 zł. Pulsy wreszcie mają bas całkiem porządny. Konsola wreszcie fajnie pokazuje co dokładnie na nich klikasz w górnym rogu ekranu tv. Efekt 3d jakiś faktycznie jest słyszalny. Bateria trzyma całkiem ok.
  • Odpowiedz
@PancakeV: Przeszedłem na nie z cloudów i są bardzo fajne jeśli chodzi o dźwięk, do innych słuchawek nie mam porównania. Mam obawy co do materiałów z jakich zostały wykonane ale to wyjdzie w praniu za jakiś czas. :)
  • Odpowiedz
@PancakeV: @Gollumus_Maximmus
Kupiłem je za własne piniondze więc krótka recenzja ode mnie.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Słuchawki są w miarę wygodne, długo trzymają na baterii. Dźwięk w grach jest dobry. W takim Cold War fajnie słychać kroki, nie wiem czy to ten dźwięk 3D reklamowany przez Sony ale fajnie to działa. Nie czuć żadnego laga. Bas
  • Odpowiedz