Wpis z mikrobloga

@wykops2: nie uzywam tego. yt music to spotify od youtuba. Więc może jakaś spiracona wersja premium też. Ale tam bym sie nie ładował w zadne playlisty ani ulubione jakby mieli zablokować
@wykops2: wejdź na music.youtube.com to pojmiesz ocb

@Koller: obecnie vanced managerem nie zainstalujesz odtwarzacza bez uprzedniej instalacji microg ()

Trochę porażkowa dla mnie sytuacja bo na LoS nie mam defaultowego odtwarzacza YT, więc vanced nie może zastąpić domyślnych linków. Żeby działał jako defaultowy odtwarzacz youtube musiałbym mieć roota. Generalnie kiepsko wygląda sprawa z odpalaniem filmików YT z innych aplikacji.
@Dibhala: co to LoS? Też właśnie miałem pytać jak to ustawić jako domyślne.. a roota mi się nie chce robić.

Można wysyłać do vanced i wtedy się otworzy ale nie każda apka ma taką opcje
@Koller: lineageos - customowy rom, następca cyanogenmoda. Większość innych customów bazuje na LoS.

Ja roota nie zamierzam. I tak mam już odblokowany bootloader i dopóki banki nie wymuszą autentykacji dwuskładnikowej i nie będą wymagać apki na telefonie, czy nie będę płacił blikiem, to na razie jeszcze nie dygam.

O udostępnieniu do vanced nie pomyślałem. Musze mieć na uwadze przeglądając wykopa na OWM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Koller: no tak, z owm udostępnić można linka do wpisu, a nie odnośnik do youtube. Tego vanced by już przejął. Nie wiem jak w wykopowej apce, ale tego tworka drugi raz instalować nie zamierzam.

ogólnie lipaka ( ͡° ʖ̯ ͡°)