Wpis z mikrobloga

@eschatoestetyzm: Nie no bez przesady... Nie byłabym nigdy z kimś kto ma charakter całkowicie odmienny ode mnie, inne upodobania, inne postrzeganie świata i tak samo nie byłabym nigdy z kimś kto chociaz minimalnie nie jest dla mnie atrakcyjnym... To samo tyczy się przyjaźni- nie będę się przyjaźźnić z kimś kogo nie lubię tylko dlatego że jest piękny
  • Odpowiedz
Przecież według tej tabeli tylko kilkanaście % kobiet przyznało że odrzuciłoby mężczyznę przez sam wygląd, więc coś nie pykło


@Flutter_M_Shydale: Ojej, dopiero teraz odkrywasz to, że ludzie odrzucają innych ludzi jako partnerów patrząc na wygląd? Smuteczek. Jeśli nie wiesz, to faceci także tak robią - spójrz na wykopie ilu jest znawców i koneserów kobiecego wyglądu...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Podchodzi do mnie ten z lewej, gadam z nim ale nie biorę go za męża bo ma charakter do dupy. Podchodzi do mnie ten z prawej, gadam z nim i nie biorę go za męża bo mi się z wyglądu nie podoba. Tak to działa.


@cytmirka: nie, inaczej działa

Podchodzisz do tego z lewej, wchodzisz w związek, próbujesz go zmienić jednak facet cię zostawia lub zdradza i ty płaczesz że wszyscy
  • Odpowiedz
Czy ty w ogóle rozumiesz co czytasz? Chyba nie bardzo skoro uważasz że przytoczone dane jak sam to ująłeś wykazują to, że bzdurą jest, że "kobiety mówią, że nie liczy się wygląd"


@Flutter_M_Shydale: Przecież dane pokazują, że się liczy, to miłośnicy tagu przegryw opowiadają, że kobiety twierdzą coś odwrotnego. Nie kompromituj się xD
  • Odpowiedz