Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie ta moda na ekologię. Teraz to laski sobie zamiast podpasek czy tamponów plastikowe kubeczki do #!$%@? zaczynają wkładać. Wszyscy tacy eko na rowerkach jeżdżą albo hulajnogach. W sumie spoko ale czuję że to wymyka się spod kontroli bo wszyscy o tym trąbią. Jeszcze wegetarianizm, frutarianizm, freeganizm i inne #!$%@? muje bo ludzie dbają o zwierzątka ale jeśli chodzi o ludzi biednych, samotnych, skrzywdzonych przez los to #!$%@? im w dupę. Zajebista empatia. Niektórym miesza się już jakaś hierarchia wartości, najpierw ludzie a potem zwierzątka bo sami jesteśmy ludźmi. Ja natomiast #!$%@? mięso, nie oszczędzam światła, jeżdżę sportowym samochodem który pali jak smok i mam w dupie co macie do powiedzenia eko-#!$%@? xD
#ekologia #niepopularnaopinia #lewactwo #oswiadczenie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@sailer nie wiem, zanieś zabawki chorym dzieciom, zrób zakupy starej babie która jest niedołężna. Ja tak robię, bo dla mnie bardziej liczy się człowiek. Poświęciłbym obcego psa, kilka drzew dla obcego człowieka
  • Odpowiedz
@sailer: Skoro chcesz jak najlepiej dla swoich potomków to sam powinieneś jak najbardziej wykorzystać planetę żeby zgromadzić jak najwięcej dóbr dla swoich potomków, a wszystkim innym powinieneś wmówić żeby jej nie wykorzystywali ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
Co jest złego w wegetarianiźmie? To że jest dobrym wyborem zdrowotnym i jest najlepszym wyborem dla zwierząt i dla środowiska? To że ktoś dba o te rzeczy nie oznacza, że nie dba o ludzi. Duża część roślin która idzie na paszę dla zwierząt zabijanych na mięso, mogła by zostać wykorzystana do spożycia dla ludzi, diety roślinne są więc lepszym wyborem także jeśli ktoś dba o ludzi. Po prostu nie jemy zwierząt bo
  • Odpowiedz