Wpis z mikrobloga

Spiskiem nowożytnych dekad jest to, że kobiety mówią innym #rozowypasek że po operacjach plastycznych wyglądają lepiej. Jeżeli istnieje jakakolwiek operacja (poza powiększeniem piesi, choć i to w 10% przypadków) upięknia kobietę a nie szpeci. Uważam ze im więcej operacji plastycznych tym jest gorzej. Wydaje mi się, że #niebieskiepaski też tak uważają. Więc skoro niebiescy nie psują sobie zabawek to najwyraźniej różowa konkurencja wykańcza bardziej tępą konkurencję
Change my mind.
#zlotemysli #przemyslenia #operacjaplastyczna #logikarozowychpaskow #friends
WLADCA_MALP - Spiskiem nowożytnych dekad jest to, że kobiety mówią innym #rozowypasek...

źródło: comment_1608135648ql1YEQWHHpT7u8n0qznLwj.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP ja to nie rozumiem tych warg a la glonojad i tej twarzy jak alien u młodych kobiet, stare jeszcze mogę zrozumieć, mogą nie wiedzieć, że "Nie pomoże puder róż, kiedy dupa stara już."
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: uważasz, że operacje oszpecają bo widzisz tylko negatywne i nieudane skutki. Jeśli ktoś miał operację plastyczną i wygląda dobrze, to z reguły tego nie dostrzegamy.
Podobnie jest z karoserią auta. Dobrze zrobionego nie poznasz, że było robione, a zle zrobione od razu rzuca się w oczy.
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: pani ze zdjęcia najprawdopodobniej operacji plastycznych miała niewiele lub wcale, a to na co patrzysz to efekt kwasu hialuronowego i botoxu. Te na całe szczęście się po czasie wchłaniają.
Zresztą jak ktoś wyżej, porównywanie zdjęć w tak dużym odstępie czasowym niczego nie udowadnia.
  • Odpowiedz