Wpis z mikrobloga

@cielo: No serio bo wszedłem tak jak świeżo się przeprowadziłem do Warszawy i nie wiedziałem co i jak tylko wiedziałem ze z przodu sie bilet kupuje u kierownika. I wszedłem i na wejściu stał kanar i go spytałem czy mogę u niego bilet kupic czy tam z przodu a on widział jak wsiadam i czekał z odpowiedzią aż pociąg ruszy i mówi że opłata dodatkowa będzie 200 zł ( ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gumpa_bobi: co Ty gadasz?? XD byłbym w stanie się założyć ze sie dogadam... (°°


Czyli jednak KW troche lepsze pod tym względem bo tu się dogadałem tylko nie wiem czy to przez kolejowy bilet czy jednak ludzką twarz Pani Kierownik
@ninetyeight: Czyli pewnie kierpoc. Kanary by się z nim nie cackały. W KMach jest podobnie. I słusznie, bo jak się spotyka królewnę co zapomniała przez miesiąc kartę miejską odbić albo takiego dzbana jak z Twojego przykładu to człowiekowi miłosierdzie szybko przechodzi.
@Yurakamisa: Dokładnie nie pamietam. Wydaje mi sie ze mogłem wejść do drugiego i z niego przejsc do pierwszego gdzie spotkałem kanara jeszcze przed odjazdem, którego sam zagadałem i spytałem czy mogę u niego kupic bilet.