Wpis z mikrobloga

Wymyśliłem teorie spiskową o Atorze, może ją przeczyta i nagra kolejny film w którym będzie przekonywał swoich widzów że ludzie biorą ją na poważnie.

Jako dowód daje poniższe zdjęcie widać na nim Atora, który przez niektórych nazywany jest Krzysztofem, już za pomocą swojej ksywki ujawnia prawdę o sobie Ator = a tor jeśli damy pierwszą literę na koniec wychodzi Tora. Tora to księga władców świata którzy chcą nas zdepopulować, wiec Ator jest księgą, źródłem informacji władców świata, sam przyznaje się że oglądają go wysoko postawione osoby.
Wracając do zdjęcia wokół Atora widać zieloną poświatę, pewnie myślicie że jest to ten legendarny generator jednak się mylicie się jakiś czas temu brał On udział w rytualne Masońskim podczas którego za pomocą szczepionki podano mu adrenochrom, sprawiło to że przeszedł w czwartą gęstość i zdobyć paranormalne zdolności m.in jasnowidzenie i świecenie zielonym światłem na zawołanie, dzięki czemu nie potrzebuje już generatora, podczas tego rytuału poznał masona 38 poziomu Krzysztofa Jackowskiego połączyła ich prawdziwa męska przyjaźń ( ͡° ͜ʖ ͡°), dzięki dostępowi do czwartej gęstości wie co się wydarzy i ostrzega nas o tym na swoich filmach.. Jeśli nie wierzycie że podano mu adrenochrom spójrzcie na jego oczy widać że jest pod wpływem, samo zdjęcie było robione przez Billa Gates'a zaraz po podaniu, Ator obraził się za to na Gates'a, według niego wyszedł za grubo, w ramach zemsty podły Bill za pomocą swoich wpływów w Google dodaje to zdjęcie do miniaturek Krzysztofa, a ten nie wie jak je usunąć.

#ator #wideoprezentacje #pracowniktvn #bekazatora #foliarze #jackowski #teoriespiskowe
M.....T - Wymyśliłem teorie spiskową o Atorze, może ją przeczyta i nagra kolejny film...

źródło: comment_1608111050YUE8gOMSBkautj8F8JJlUk.jpg

Pobierz
  • 1