Wpis z mikrobloga

Jeśli mieliście sytuację, że wasza przesyłka Cainiao Super Economy (nr zaczynający się od PL000) nie dotarła a spór został odrzucony to proszę przesyłajcie na priv nr zamówienia, przesyłki i screen strony sporu.
Najlepiej jak będzie to z ostatnich 30 dni.

Staramy się coś wywalczyć w kwestii poprawy czasów doręczenia i sposobu rozstrzygania sporów.
#aliexpress #alipaczka
  • 41
@AliPaczka: Wiadomo, że opóźnienia są generowane przez wirusa. Moim zdaniem należy cierpliwie czekać, jeśli wybrało się taką formę wysyłki. Jak ludzie będą narzekać i pójdą spory, to odbije się to wyłącznie na cenach przedmiotów/przesyłek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@AliPaczka: u mnie z Aliexpress standard shipping, paczka niby doręczona. PP przesłała mi pismo że paczka zaginiona. Nie wiem gdzie załączyć ten dowód bo podana przez Aliexpress strona nie istnieje. Bot Eva też nie chcę zapoznać się z załącznikiem. Ogólnie stoję z tematem bo sama w PP nie mogę działać bo PP chce by nadawca zrzekł się prawa do roszczeń, a ja tego nie jestem w stanie uzyskać. Co robić?
Cześć. Własnie Aliexpres odrzuciło mi kilkanaście sporów o zwrot mimo iż paczki nie dotarły jest tego sporo mozecie mi jakoś pomóc? Wysłałam do Was @AliPaczka @ z numerami przesyłek. Łącznie kwota okolo 400 zl brak możliwości śledzenia. Wszystko wysłane przeklętym CANIO Zamawiam tam z 7 lat ale nigdy nie miałam takiej sytuacji
@AliPaczka: spór był zamknięty. Nie mogłam już w nim załączyć dowodów. Ale udało się poprzez bota połączyć z kimś kto dodał dowód do sporu i mam dostać zwrot kasy.
@AliPaczka:
Ja mam podobnie , zamówienia z października / listopada jedna paczka już 101 dni druga 156 dni. Nie powiem robie spór i wygrywam kasa zwracana. Nie dlugo mam kolejne 6. Ja juz sam nie wiem co myśleć czy wogóle cokolwiek zamawiać, jak takie problemy są ostatnio.
Z dniem dzisiejszym kończymy przyjmowanie zgłoszeń w tej sprawie, dziękujemy za wszystkie przesłane numery. Po stronie aliexpress trwają prace nad naprawianiem problemu opóźnień. Jak dostaniemy jakieś nowe informacje to damy Wam znać.
@AliPaczka dopiero trafiłem na wasz post. Mam 3 niedoręczone paczki przez Cainiao super economy global - spór przegrany i tak samo 3 paczki z ASS i też przegrany spór. mogę wam jeszcze podesłać dane?
@AliPaczka: jak można się skontaktować z Aliexpress na czacie? u mnie tylko bot Eva, który jest bezużyteczny w mojej sprawie. Aliexpress odrzuca wszystkie spory, a paczek nie ma.