Wpis z mikrobloga

Pytanie do antyszczepionkowców. Całkowicie #!$%@?ąc od tego czy obawiacie się powikłań i czy się zaszczepicie.

Dlaczego oburzające dla Was jest to, że osoby zaszczepione będą zwolnione z obowiązku noszenia maseczek, kwarantanny po kontakcie, będą mogły się gromadzić itd? Jaki #!$%@? sens miałoby utrzymywanie dla nich tych obostrzeń?

#szczepienia #antyszczepionkowcy #koronawirus
  • 20
@tomek_tr: Nie w tą stronę. Oburzające jest nielegalne wymuszanie jakichkolwiek obostrzeń (wszystkie obostrzenia w Polsce poza kwarantanną dla CHORYCH są nielegalne) na kimkolwiek i tworzenie ludzi drugiej kategorii z tych, którzy się nie zaszczepią.

Kto to jest wg. Ciebie antyszcepionkowiec? Bo pytania ewidentnie nie kierujesz do antyszczepionkowców.

Żeby się nie pozarażac nawzajem i nie przeciążyć służby zdrowia.


Służba zdrowia w okresie sezonu grypowego, zawsze ciężko zipie. W 2018 było o wiele
@no_names: jesli nie beda zainfekowani - bo beda zaszczepieni - to nie beda zarazac. Ja rozumiem, ze nauka to cinszka sprawa, zwlaszcza jak.sie mentalnie tkwi w XVIII wieku, no ale sebek, uzyj chlopskiego rozumu chociaz.
@tomek_tr:

Są nielegalne, bo nasz rząd jest ułomny. Istnieją sposoby wprowdzania takich obostrzeń, żeby były legalne.


Owszem. Dokładnie tak. Jednak możliwość legalności niczego nie implikuje.

Co do drugiego pytania, to po komentarzu na temat grypy widzę, że nim jesteś


I znów - kto to wg. Ciebie jest antyszczepionkowiec. Tak - ja jestem antyszczepionkowcem, ale 90% ludzi tak nazywanych nimi nie jest.

@maniac777:

Przypomnij mi... w którym roku potrzeba było 20
@DanteTooMayCry: >I znów - kto to wg. Ciebie jest antyszczepionkowiec.
Osoba uważająca, że zachęcanie do zaszczepienia się to spisek, niezależnie od tego czy spisek mający na celu "zacipowanie lewaków", depopulację, czy jeszcze inne abstrakcje.

Jeśli chodzi o szpital narodowy to jest to od samego początku farsa, ale nie zmieniajmy tematu.

https://www.youtube.com/watch?v=OVuId96RqmE&feature=emb_logo&ab_channel=SomebodyNobody&fbclid=IwAR1Hb3riRkzqwT2RusxPY55eetpB0Ulcdscy5Z1DCDLqVY9G5qkPMZBfFG0


Nie wiem co ten filmik ma wnieść do dyskusji, widać tu tylko jakąś patologię u lekarzy. Nie chcą przyjąć dziecka
@tomek_tr:

Osoba uważająca, że zachęcanie do zaszczepienia się to spisek, niezależnie od tego czy spisek mający na celu "zacipowanie lewaków", depopulację, czy jeszcze inne abstrakcje.


No to to nie jest antyszczepionkowiec. Antyszczepionkowiec uważa szczepionki za szkodliwe i zbędne.

Zachęcanie do szczepienia (dla mnie jako antyszczepionkowca) to brak zrozumienia tematu (brak wiedzy), działanie w oparciu o "mi się wydaje", "tak powiedzieli (jacyś) eksperci, więc tak musi być" i względnie tak to ujmę
@DanteTooMayCry: #!$%@? tak od rzeczy, że się nie chce aż na to odpisywać, ale niech będzie.

Zachęcanie do szczepienia (dla mnie jako antyszczepionkowca) to brak zrozumienia tematu (brak wiedzy), działanie w oparciu o "mi się wydaje", "tak powiedzieli (jacyś) eksperci, więc tak musi być" i względnie tak to ujmę posiadanie dobrego serduszka, które chciałoby wszystkich uratować.


Im bardziej się zagłębiasz w temat, tym bardziej antyszczepionkowe tezy potwierdzają brak wiedzy autorów i
Powiem Ci tylko, że gdybyś powiedział to mojemu znajomemu, który jeździ na karetce to dostałbyś w mordę.


@tomek_tr: tej, ale on ma rację, naprawdę tak było. Tu masz news sprzed dwóch miesięcy: https://www.wykop.pl/link/5730721/dyrektor-szpitala-w-busku-zdroju-brak-miejsc-bo-lozka-zajmuja-bezobjawowi/

Na początku szpitale zapychali każdym kto tylko miał wirusa, nieważne, że można go było sobie w domu przechorować. Dodatkowo wysyłali na kwarantannę każdego medyka, który tylko miał kontakt z kimś chorym, nic więcej. No dziwne, że służba zdrowia
@Krupier: To dam Ci info z pierwszej ręki, że jeśli masz duszności i potwierdzoną koronę to lepiej módl się o przyjęcie do szpitala i tlen, bo wcale nie jest tak łatwo się dostać. A jak czekasz kilka godzin pod szpitalem z pacjentem w ciężkim stanie, w całym kombinezonie, a potem ktoś mówi, że covid to przeziębienie to sam bym takiemu lepa na japę zajechał.
@tomek_tr:

Im bardziej się zagłębiasz w temat, tym bardziej antyszczepionkowe tezy potwierdzają brak wiedzy autorów i ich autorytety.


Zapraszam do tematów w których jest dyskusja typowo o szczepionkach, Wystarczy przejrzeć moje wypowiedzi. Zobaczymy te zagłębienie w Twoim wykonaniu.

W interesie każdego rządu jest jak najszybsze odblokowanie gospodarki,


W interesie każdego rządu jest utrzymanie władzy. Metoda dziel i rządź oparta na strachu sprawdza się od zarania dziejów.

bo lockdown przynosi olbrzymie straty