Wpis z mikrobloga

Co polecacie dla psa do gryzienia?
Myślałem o suszonym mięsie ale jest tyle rodzajów że nie wiem co wybrać.
Pies jest mały <10kg

#psy
  • 22
  • Odpowiedz
@swango: żwacze wołowe są dobre. Małe psy mają często problem z kamieniem nazębnym, a żwacze pomagają go zredukować. W dodatku dobrze wpływają na florę bakteryjną jelit. Lojalnie jednak ostrzegam - śmierdzą straszliwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Drzewo kawowe, poroże jelenia (ale nie dla zawziętych psów bo podobno mogą zęby połamać) to z niejadalnych:)

Z jadalnych wszelkiego rodzaju suszone uszy, kopytka, skóra z dzika jelenia itp, nasza chętnie chrupie plucka, żwacze jak wyżej pisali ale tylko na zewnątrz bo pachną bardzo źle;)
  • Odpowiedz
@swango: najtrwalsze są ścięgna i penisy, ludzie sobie też chwalą nylabone i torgasa.
Z mniej twardych, to w sumie wyżej dostałeś kilka fajnych propozycji - uszy, noski, różnego rodzaju skóry. Ja osobiście lubię dawać tchawicę, ale po tym, jeśli zje za dużo, gwarantowana sraczka.

u mnie sprawdzają się idealnie


@E_li_mi_nator: ale wiesz, że to tak nie działa? Pomijam kwestię dowodu anegdotycznego, kości prasowane są po prostu cholernie niezdrowe, bo są
  • Odpowiedz
e wiesz, że to tak nie działa? Pomijam kwestię dowodu anegdotycznego, kości prasowane są po prostu cholernie niezdrowe, bo są chemicznie przetwarzane i barwione.


@matra: nie pytałam cię o opinie
  • Odpowiedz
@E_li_mi_nator: a co mnie to obchodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) chcesz, karm swojego psa gównolitem, ale jak udzielasz innym krzywdzących porad, licz się z tym, że ktoś to zweryfikuje.
  • Odpowiedz
@swango: ja trochę Inaczej powiem, bo to nie jest jadalne, ale mój uwielbia sobie wieczorem pociamkać milkersa (z takiej miękkiej gumy). Łapie w pysk i przychodzi do mnie, żebym patrzyła jak gryzie
  • Odpowiedz
@swango: Kup taki zestaw i sprawdź co mu posmakuje. Płuca wołowe odradzam. Bardzo miękkie. Mój szczeniak to wpierdniczył w 5 minut, pobiegł napić się wody i zwymiotował xD
Ucha wołowe są naprawdę dość spore i twardawe, uszy świńskie jeszcze twardsze ale miękkie.

Tchawice są świetne, przynajmniej dla mojego psa. Suszone jelita też bardzo lubi, ale to taka przekąska na chwilkę.
No i królicze uszy z futrem. Coś do pochrupania. Też nie
spunky - @swango: Kup taki zestaw i sprawdź co mu posmakuje. Płuca wołowe odradzam. B...

źródło: comment_1608153760ss2KPb379SkVyZiqJ2tBHa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz