Wpis z mikrobloga

@Antiax: ciekawe, myslalem ze z racji patchy/hotfixow/danych sprzedażowych raczej to będize krążyć wokół 300, dlaczego miałyby akcje pieprznąć tak jak pare dni temu?
@maryjuszpitagoras: no mega ciekawy temat pod co oni graja. bo osobiście nie sądze ze CDP miałby cos jeszcze odwalic.
patrzac na dzisiejszy wzrost - po fali hejtu i ich oswiadczeniu.

chyba ze zaraz powiedza ze #!$%@? ps i xboxa, skupiamy sie na next gen xD
@woda48: Z drugiej strony mogą w ten sposób również zabezpieczać swoją długą pozycję, którą mają otwartą w obawie przed gwałtowną korektą typu flash crash jaki miał ostatnio miejsce. Przyczyn może być wiele.
patrzac na dzisiejszy wzrost - po fali hejtu i ich oswiadczeniu


@woda48: Dzisiejszy wzrost prawdopodobnie jest tylko chwilowym odreagowaniem. Pęknięcie bańki trwa miesiące, a czasami i lata. Fundusze zwęszyły dość łatwy pieniądz i chcą po prostu zarobić.
Czemu uważam, że to jest bańka i właśnie pękła? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-brak jakichkolwiek fundamentów do uzasadnienia trzycyfrowej ceny za akcję,
-słabe perspektywy. CDR miał za pomocą Cyberpunka dołączyć
Pobierz mjxxx1 - > patrzac na dzisiejszy wzrost - po fali hejtu i ich oswiadczeniu

@woda48...
źródło: comment_1608055859VDbb47jdQrP3vd0lpaCce0.jpg
@mjxxx1: jestem mega ciekaw co będzie dalej.

z jednej strony kwestia goga, brandingu z ciuchami, chory marketing ktory pomimo jakosci- spowoduje ogromną sprzedaż (assasyny choc są gunwem, kazdy ciśnie po UBI to wciąż je kupuja)

ciężko się zgodzić z argumentem o 2 cyfrowej wycenie, ale z drugiej strony 460 to w cholere.

ja jestem szczęsliwcem który ma akcje z 380 (nie przypilnowałem górki), całe szczęście że mało akcji, współczuje tym którzy