Wpis z mikrobloga

Tego jeszcze nie widziałem. Zapomniałem oczywiście że są własnie godziny dla seniorów bo jestem debilem i poszedłem na targ. W 5 minut kiedy tam byłem 2 razy radiowóz przejeżdżał. W kółko jeździli. Na szczęście handluje tam mój znajomy i raz dwa mi sprzedał mandarynki kiedy skręcili za róg, co za chory kraj xD Szkoda że nie ma ich wieczorem kiedy w boxach handlowowych patusy walą wódę i mewkę, ale po co jak od 10 do 12 najwięcej mandatów można wypisać? #koronawirus
  • 24
@Minieri: Ostatnio tez o tym zapomniałem, wszedłem do supermarketu, miałem czas wiec sobie połaziłem mijając mnóstwo ludzi i obsługi, dopiero przy kasie ogarnąłem, że w sumie sami starsi ludzie, ale kasjerka też chyba zapomniała o godzinach dla seniorów bo o godzinie 11:40 wyszedłem ze zrobionymi zakupami i nikt się słowem nie odezwał ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Minieri: jak była promocja piwa w biedrze to totalnie zapomniałam że są te godziny, kupiłam co chciałam, obok młody typ szedł dumny z 2 pakami Heinekena i tylko raz pracownica mnie chciała wyrzucić ale powiedziałam że normalnie o tej godzinie jestem jak większość ludzi w pracy więc zapomniałam że taka głupota funkcjonuje i elo, zakupy zrobione XD
@Minieri W piątek byłem w Lidlu. Było koło 9:30 i kolejki na cały sklep. Dlaczego? Ano pełno młodych chciało zrobić zakupy przed godziną seniora a tych również przy kasie nie brakowało (nawet na oko powiedziałabym że było ich więcej) mimo że za 15 minut mieliby cały sklep dla siebie.
Ps. Znajoma, która tam robi, mówi że cieszy się , tych godzin dla seniora bo praktycznie pustki. A sklepie więc spokojnie można wykładać