Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#holandia ##!$%@? #iksde #patologiazewsi
Moje życie to ciąg niesamowitych zbiegów okoliczności i porażek... Wczoraj przywitałem nowego lokatora na domku a po 3h już się #!$%@? xD oczywiście wszystko moja wina...(koleś o pół glowy wyższy i jakieś 130kg) ale to ja jestem ten zły... Bo za dużo sobie żartuje i pozwalam... z rana był koordynator niby wszystko ok itp ale z doswiadczenia nikomu nie ufam... Iksde bo koordynator powtórzył to co milion osób przed nim... Że za bardzo sam siebie dołuje, obwiniam się itp... Wiem że kłamie, wiem że obwinia mnie za zaistniala sytuację tak jak tego cwaniaczka który próbował mnie pobić... Jutro z rana #!$%@? z tego domku bo ja kilka osób mnie kojarzy z #chicago #bezdomnosc #alkoholizm itp nie jestem świeta osobą, serio staram się nikomu nie wadzić i w 99% się udaje... Wiem wiem jak to wygląda... Bezdomny kryminalista narkotykarz (#kononowicz) alkoholik przyjeżdża po 17 latach do polszy na dzień dobry dostaje #!$%@? od policji za obywatelskie zatrzymanie kierowcy autobusu, istna patologia... Jestem najgorszy :| jak zawsze... #!$%@? w to wszystko... Jutro a być może dziś wieczór pakuje się i #!$%@?... Mimo że agencja chce abym został bo święta i dużo roboty to ja chyba podziękuję i znowu uderzam w #bezdomnosc tym razem w #holandia
  • 17
@Icon_of_sin: Dwa miesiące temu szukałeś pracy bez zaświadczenia o niekaralności i lokum. Wysłałam Ci numer telefonu na kryzysowy pokój, a jakiś inny mireczek namiar na agencje i jakoś ci się udało znaleźć pracę. a teraz wiedząc jakie to trudne bijesz się z jakimś człowiekiem ale przecież starasz się nikomu nie wadzić XD i mimo tego, że agencja Cię nie wywaliła to „uderzasz w bezdomność” czyli Ci jest tak po prostu wygodniej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alsephina: a tak btw nigdy nie skorzystałem z TEOJEGO nr telefonu a tą gówno pracę znalazłem przez gówno ogłoszenie w necie... Masz mi za źle że nie chce tkwić w jakiejś patologicznej sytuacj? Dobrze się czujesz?