Wpis z mikrobloga

  • 460
Dziś straciłam mojego najlepszego psiego kumpla.

Przez 15 lat miałam szczęście być właścicielką cudownego zwierzaka. Nie jestem w stanie zliczyć jak wiele radości miałam dzięki niej. Nie jestem też w stanie do końca opisać jak bardzo jest mi teraz przykro.
Kochałam tego psa i bardzo ale to bardzo żałuję że nie udało nam się jej uratować. Walczyliśmy do końca a ona razem z nami.
#psy #pokazpsa #zalesie #weterynaria #zwierzaczki #zwierzeta
miki_w - Dziś straciłam mojego najlepszego psiego kumpla. 

Przez 15 lat miałam szczę...

źródło: comment_16079351649HeV0z2bb2fc7kwmWnOHkA.jpg

Pobierz
  • 28
@miki_w Współczuję, niedawno przechodziłam to samo. Tej pustki w sercu nic już nie wypełni niestety... Pozwól sobie na żałobę tak długo, jak tylko potrzebujesz. A kiedyś znowu się spotkacie i będziecie razem.
@miki_w Oj, to jest ból. Ja też o moją walczyłam i miałam wyrzuty sumienia, że wcześniej czegoś nie zauważyłam i nie trafiłam do lepszego weta. Ale najważniejsze to być razem do samego końca. Jeśli byłaś obok, kochałaś, to psiak to czuł i odchodził spokojny. Dałaś mu szczęście i to się liczy. Przypominaj sobie jak najczęściej te piękne chwile, spacery, radość. I kiedy przychodzą myśli o końcu, to nakierowuj się na tamte wcześniejsze,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@miki_w: napisze Ci radę która może wydawać się niepoważna. Lekko ponad 3 lata temu dodałem podobny wpis i ludzie radzili mi żebym po kilku dniach smutnego okresu zaczął rozglądać się za nowym pieskiem. Na początku uważałem że nie ma głupszej rady, ale mój tato nie wiele mi mówiąc wziął mnie w samochód i pojechaliśmy po pieska. Jest to rada z której skorzystała też moja różowa i chyba nie ma lepszego sposobu
xDyzio - @miki_w: napisze Ci radę która może wydawać się niepoważna. Lekko ponad 3 la...

źródło: comment_1607954928rISFKAxDLFF4cXI9DvUZBz.jpg

Pobierz