Wpis z mikrobloga

@goferek: swoją drogą w latach 90-00 to był dla mnie fenomen, że sprzedawca butów był niziną społeczną :). Kogo nie znałem i zajmował się ty rzemiosłem to trzepał kasę jak poebany.
  • Odpowiedz
via Android
  • 41
@piastun dawniej dla faceta było hańbą pracować w takich typowo damskich zawodach, skoro był sprawny i mógł pójść pracować np. na budowie za lepsze pieniądze
  • Odpowiedz
@Andi129: przeciez w tamtych latach nie było sieciowej w PL a zarobi bazarowych handlarzy pozwalały im na godne życie tj nowe auto, nowy dom itp. dlatego ten film był abstrakcja na tamte czasy@Andi129
  • Odpowiedz
  • 15
Normalna praca na etat. Co by się nie działo musisz odsiedzieć swoje. Każda sekunda jak godzina, z pełną świadomością, że marnujesz życie.
  • Odpowiedz
@droid43210

@goferek: na budowie za lepsze pieniądze XDDDDDDDD

Wszędzie są lepsze pieniądze niż za pracę na budowie XD

Wszędzie czyli gdzie? Bo z tego co mi wiadomo to pół kraju z--------a za najniższa krajową w wielu miejscach
  • Odpowiedz
Wszędzie są lepsze pieniądze niż za pracę na budowie XD


@droid43210: Serio? Jak ktoś jest na samym dole i zajmuje się mieszaniem zaprawy, bo nic innego nie potrafi, to pieniądze są słabe. Samodzielny pracownik w uczciwej ekipie zarobi solidne pieniądze, nie mówiąc już o wykończeniówce.
  • Odpowiedz
dawniej dla faceta było hańbą pracować w takich typowo damskich zawodach, skoro był sprawny i mógł pójść pracować np. na budowie za lepsze pieniądze


@Jebwleb: ewidentnie nie znasz historii o czterech przyłożeniach w jednym meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jamtojest: dodaj jeszcze terminy, 12 godzin pracy, terminy, weekendy bo trzeba dokończyć do tego jak pracujesz "u kogoś" w wykończeniówce to możesz się wieszać po 2-3 zleceniach - nie dośc że ciezka praca to jeszcze praktycznie non stop uzerasz się z ludźmi starej daty w pracy fizycznej. Trochę lepiej na własnej dzialaności ale ciągle zapierniczasz praktycznie jak dziki wół. Kasy zarobisz ale kosztem zycia prywatnego i tej kasy nawet nie
  • Odpowiedz