Wpis z mikrobloga

@jaca_power: robiąc tylko główny wątek czytałem że od 20 do 30 h. Biorąc pod uwagę nowego CODA i 6 godzin - to mamy 3-4 gry w jednej.

Ja po 10 godzinach mam start aktu 2, w akcje 1 praktycznie nie było dodatkowych misji.
Za długo źle, za krótko źle. Nie dogodzisz, połatają, zoptymalizuja, wypuszczą DLC będzie gitara siema.
Gra ma potencjał, zobaczycie że mają na nią pomysł i to się rozwinie w dobrym kierunku. Nie ma co wyciągać wszystkich kart na stół. Napewno będą wprowadzone takie duperele jak tuning pojazdów, fryzjer czy inne aktywności poboczne. Nie odrazu Kraków zbudowali. Prawda jest taka, że musieli to wydać w takiej postaci, hajs się musi zgadzać i oni
@kierowcaautobusuofficial: Speedrun to zrobienie Outer Worlds w 12 minut (choć z najłatwiejszym i najgorszym zakończeniem), gdy mi główny wątek zajął około 11 godzin.

Jak dla mnie to główny wątek może trwać te 20-30 godzin bo mam zamiar zrobić wszystkie postaci i każdą poprowadzić inaczej (hakera rezerwuje sobie na korpo). Pewnie do tego czasu poprawią bugi na tyle, że gra stanie się przyjemnością a nie zmaganiem z przeciwnikami i błędami za jednym